3.posms Saulkrasti

0
No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
28 16-Jun 23:15 1 Plavins/Tocs LAT [1] Samoilovs/Smedins LAT [2] 2-0 (21-17, 25-23) 0:37
Final 3rd Place
27 16-Jun 22:00 1 Nõlvak/Tiisaar EST [7] Kazdailis/Rumsevicius LTU [3] 2-1 (21-17, 12-21, 15-8) 0:38
Semifinals
26 16-Jun 20:00 1 Kazdailis/Rumsevicius LTU [3] Samoilovs/Smedins LAT [2] 0-2 (16-21, 14-21) 0:32
25 16-Jun 19:00 1 Plavins/Tocs LAT [1] Nõlvak/Tiisaar EST [7] 2-0 (21-13, 21-18) 0:31
Quarterfinals
24 16-Jun 15:50 1 Vilde/Benjavs T. LAT [13] Samoilovs/Smedins LAT [2] 0-2 (19-21, 17-21) 0:38
23 16-Jun 15:00 1 Kazdailis/Rumsevicius LTU [3] Gabdullins/Relins LAT [10] 2-0 (21-18, 21-15) 0:31
22 16-Jun 14:10 1 Nõlvak/Tiisaar EST [7] Regza/Smedins T. LAT [5] 2-0 (21-12, 21-18) 0:34
21 16-Jun 13:20 1 Plavins/Tocs LAT [1] O’Gorman/Saxton CAN [4] 2-0 (21-12, 21-16) 0:31
Round of 12
20 16-Jun 12:30 1 Vilde/Benjavs T. LAT [13] Gläzers/Natrins Dav. LAT [11] 2-0 (21-17, 21-12) 0:29
19 16-Jun 11:40 1 Puga/Punculis LAT [9] Gabdullins/Relins LAT [10] 0-2 (10-21, 17-21) 0:29
18 16-Jun 10:50 1 Nõlvak/Tiisaar EST [7] Salmins/Vilmanis, Ra. LAT [8] 2-0 (21-11, 21-8) 0:24
17 16-Jun 10:00 1 Belerts/Solovejs LAT [6] O’Gorman/Saxton CAN [4] 0-2 (17-21, 16-21) 0:34
Pool D
16 15-Jun 17:50 2 O’Gorman/Saxton CAN [4] Sefers/Celmins, K. LAT [12] 2-0 (21-8, 21-11) 0:22
15 15-Jun 17:50 1 Vilde/Benjavs T. LAT [13] Regza/Smedins T. LAT [5] 1-2 (23-21, 20-22, 13-15) 0:56
8 15-Jun 14:30 2 Regza/Smedins T. LAT [5] Sefers/Celmins, K. LAT [12] 2-0 (21-10, 21-15) 0:28
7 15-Jun 14:30 1 O’Gorman/Saxton CAN [4] Vilde/Benjavs T. LAT [13] 1-2 (20-22, 21-15, 12-15) 0:48
Pool C
14 15-Jun 17:00 2 Rutmanis/Skele LAT [14] Gläzers/Natrins Dav. LAT [11] 0-2 (15-21, 15-21) 0:28
13 15-Jun 17:00 1 Kazdailis/Rumsevicius LTU [3] Belerts/Solovejs LAT [6] 2-0 (21-17, 21-12) 0:29
6 15-Jun 13:40 2 Belerts/Solovejs LAT [6] Gläzers/Natrins Dav. LAT [11] 2-1 (21-13, 10-21, 15-12) 0:43
5 15-Jun 12:50 1 Kazdailis/Rumsevicius LTU [3] Rutmanis/Skele LAT [14] 2-0 (21-13, 21-11) 0:25
Pool B
12 15-Jun 16:10 2 Bergans-Breģis/Bedritis LAT [15] Gabdullins/Relins LAT [10] 0-2 (17-21, 12-21) 0:28
11 15-Jun 16:10 1 Samoilovs/Smedins LAT [2] Nõlvak/Tiisaar EST [7] 2-0 (21-17, 21-6) 0:30
4 15-Jun 12:50 2 Nõlvak/Tiisaar EST [7] Gabdullins/Relins LAT [10] 2-0 (21-12, 21-19) 0:30
3 15-Jun 13:40 1 Samoilovs/Smedins LAT [2] Bergans-Breģis/Bedritis LAT [15] 2-0 (21-14, 21-10) 0:28
Pool A
10 15-Jun 15:20 2 Gabranovs/Ņikitins LAT [16] Salmins/Vilmanis, Ra. LAT [8] 1-2 (21-23, 21-19, 13-15) 0:50
9 15-Jun 15:20 1 Plavins/Tocs LAT [1] Puga/Punculis LAT [9] 2-0 (21-15, 21-14) 0:33
2 15-Jun 12:00 2 Salmins/Vilmanis, Ra. LAT [8] Puga/Punculis LAT [9] 0-2 (10-21, 18-21) 0:29
1 15-Jun 12:00 1 Plavins/Tocs LAT [1] Gabranovs/Ņikitins LAT [16] 2-0 (21-13, 21-11) 0:28

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here