8 pārsteidzošas seksa vietas, lai mēģinātu, ja jums ir tikai 10 minūtes

0

Ir tik liels uzsvars uz seksu pēc iespējas ilgāk. Tāpat kā, izgaismojiet dažas sveces, atskaņojiet mūziku un atvieglojiet sevi saldā, seksīgā noskaņojumā. Dažreiz jums tomēr tiek piespiests laiks. Tikai tāpēc, ka laiks nav jūsu pusē, nenozīmē, ka jums nav jāveido sekss. Ātri var nebūt mierīga romantika, bet ātrs, ja jums ir sekss, kas var būt super karsts pilnīgi citā veidā, nemaz nerunājot par super izpildāmu.

VAIRĀK: 101 cilvēki dalās savās iecienītākajās dzimuma pozīcijās
„Desmit minūtes ir ilgāks nekā vairums seksuālo sesiju, kad jūs īpaši domājat dzimumlocekļa dzimumakta laikā,” skaidro seksologs Dr. Jess O’Reilly: „Vairāki pētījumi liecina, ka dzimumakta ilgums ir tikai dažas minūtes. Daži pētījumi liecina, ka vidēji tas ilgst aptuveni septiņas minūtes, un citi pētījumi liecina, ka apmēram puse no dzimumakta pieredzes pēdējo divu minūšu laikā.

Tas, ko O’Reilly dzird no klientiem visā pasaulē (anekdotāli), ir tas, ka dzimumakts ilgst trīs līdz četras minūtes, un lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir apmierināti ar savu dzimumdzīvi. Citiem vārdiem sakot, īss sekss var būt ļoti karsts. (Un, tā kā brīvdienas ir ieradušās – AKA, vienreizējais piedāvājums ir nepietiekams – nekad nav bijis labāka laika, lai pilnībā izmantotu šīs iespējas.)

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Cowgirl
“Heteroseksuālā kontekstā tradicionālā„ sieviete uz augšu ”vai cowgirl pozīcija kopā ar klitoru centrējošu vibrējošo gailis gredzenu var izdarīt,” skaidro seksologs Dr. Jill McDevitt. „Daudzi vīrieši mīl, kad partneris brauc, un tieša klitora dziesmas dzimumakta laikā var palīdzēt ātri pārvietoties, ja jums ir tikai 10 minūtes.”

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Mainīts misionārs
“CAT-coital izlīdzināšanas metode ir klitora mīļākie, jo tas ļauj vienlaikus izspiest dzimumlocekļa vārpstu vai siksnu starp augšstilbiem, sasmalcināt klitoru pret to iegurņa kaulu un baudīt iekļūšanu,” norāda O’Reilly.

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Romāns Jostle
Ja jūs vēlaties kratīt lietas, izmēģiniet jaunu vietu vai seksa rotaļlietu, kas nav pazīstams. „Ir dažas sajūtas, kas tik apmierinošas kā niansēts sekss,” skaidro seksa rotaļlietu veikala Velvet Co. dibinātājs Danielle Fima. “Ja jums ir tikai laiks, lai saudzētu, tas ir labākais, lai bang kā jums nekad agrāk nebūtu.”

Fima tomēr brīdina, ka tas notiks. „Runājiet ar savu partneri par pozīcijām, kuras jūs vēlētos izmēģināt vai nodrošināt jaunu seksa rotaļlietu, un jūs abi piekrītat izmēģināt kopā,” viņa saka. “Tādā veidā jūs varat izmantot visu laiku, kas jums ir. Paredzot gaidīšanas un jaunās sajūtas veidošanu, jūs varētu sasniegt orgasmu rekordīsā laikā. ”

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Plecu turētājs
Šajā pozīcijā viens partneris (parasti maksts īpašnieks) atrodas uz muguras un cilpas kājām virs ceļgala mīļotāja pleciem. „Šā stāvokļa radītais leņķis noved pie diezgan dziļas iespiešanās, Fima saka. “Tas ir arī nedaudz grūti noturēt, padarot seksu šajā pozīcijā bieži vien īsu un intensīvu.”

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Taisnais izplatīšanās-ērglis
Šim stāvoklim viens partneris sēž uz izlietnes vai letes, bet pārējie stāv starp kājām.

“Sēžošs partneris pacēlas kājas, lai viņu potītes paliktu uz partnera pleciem – vai viņu pusēs, ja elastīgums ir ierobežots,” skaidro O’Reilly. “Pastāvīgais partneris virzās uz priekšu, kamēr sēdusies partneris sasmalcina, klin un izmanto savas kājas, lai vadītu ritmu.”

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Dušas ainas
Šī ir galvenā uzdevuma pozīcija, kas ietaupa laiku. Get tīru un izkļūt – visi vienā kritienā. O’Reilly, runājot par dušas seksu, apgalvo, ka stāv, kamēr jūsu partneris ienāk no aizmugures, ir vispraktiskākā šī stāvokļa izpilde vairumam pāru. “Jūs varat izmantot sienu, lai atbalstītu, lai neslīdētu vannā,” viņa saka.

Image: Ashley Britton/SheKnows.

69
Šī pārbaudītā un patiesā nostāja ir vecmāmiņa, bet labs iemesls.

„Tas ļauj divreiz vienlaicīgi stimulēt tieši orgasma centrus, kas palīdz nodrošināt abiem partneriem nepieciešamo,” saka McDevitt. „Pastāv dažādi veidi, kā šī nostāja var darboties – blakus, viens cilvēks uz augšu un pat dažas konfigurācijas viena persona, kas stāv, un viena persona, kas sēž uz gultas, krēsla utt., Lai jūs varētu darīt ar telpa, kas jums ir, lai tā būtu ātra.

Image: Ashley Britton/SheKnows.

Sardīnes
Sardīnes ir savstarpēja masturbācija dzimuma pozīcijas McDevitt iezīmes savā grāmatā, Sex pozīcijas katram ķermenim. Šajā pozīcijā abi cilvēki vai nu atrodas līdzās, vai stāv pie sāniem, piemēram, sardīnes, kas spēj, un masturbē viens otru.

„Pilnībā neapbruņota dzimumakta ne vienmēr ir iespējama 10 minūšu laikā, turklāt ir laiks tīrīšanai un pārģērbšanai,” domā McDevitt. „Šī pozīcija ļauj jums palikt pilnībā apģērbtiem, vienkārši iegūstot rokas viena otras biksēs, lai jūs pēc tam ātri aizbīdītu atpakaļ.”