airBaltic atzīmē augsto pieprasījumu Igaunijā ar īpašu Airbus A220-300 lidmašīnas krāsojumu

0

Tallina.Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības airBalticpakalpojumu popularitāti Igaunijā, airBalticpagājušajā nedēļas nogalē Magnetic MROtelpās, kas atrodas Lenarta MeriTallinas lidostā, pabeidza Airbus A220-300lidmašīnas īpašo krāsojumu. Tagad airBalticlidmašīnuAirbus A220-300ar reģistrācijas numuru YL-CSJ rotā Igaunijas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta galvaspilsētas Tallinas vārdā.

airBalticizpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs Igaunijas tirgū novērojam ļoti augstu pieprasījumu. Katru mēnesi turpina pieaugt pasažieru skaits, kuri ceļo ar mums. airBaltickomanda ir pagodināta pasniegt īpašu dāvanu Igaunijas pasažieriem. Tagad mēs nesīsim pasaulē arī Igaunijas vārdu, jo Igaunijas karoga krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā.”

Magnetic MROlidaparātu krāsošanas ceha vadītājs Rihards Priedkalns uzsver: “Magnetic MROkomanda jūtas ļoti pateicīga un pagodināta, ka airBalticizvēlējās mūs, lai vienai no viņu jaunākajām lidmašīnām piešķirtu īpašu krāsojumu Igaunijas karoga krāsās. Mēs kā Igaunijas uzņēmums esam ļoti lepni par savu darbu. Esam pārliecināti, ka jaunais krāsojums liks katram igaunim palūkoties debesīs, lai censtos ieraudzīt šo skaisto zili melni balto putnu.”

Lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1 000 stundas. Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsotā slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 mm.

airBaltic2019. gada pirmajos piecos mēnešos uz un no Igaunijas pārvadājusi vairāk nekā 210 000 pasažieru. Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn lidsabiedrība Igaunijā pārvadājusi par 31% vairāk pasažieru uz galamērķiem tās maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

airBalticpiedāvā labāko savienojamību uz un no Tallinas, veicinot biznesa attiecības un sniedzot lielākas atpūtas ceļojumu iespējas uz un no Igaunijas galvaspilsētas. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu Tallinā, airBalticir stiprinājusi savu klātbūtni tur, piedāvājot vairāk tiešos reisus no Tallinas lidostas. Papildinot maršruta karti ar trīs jauniem tiešajiem lidojumiem šajā gadā, airBaltictagad kopumā no Tallinas piedāvā tiešos reisus uz 12 dažādiem galamērķiem.

Kopš jūnija airBalticTallinā bāzē divas Airbus A220-300lidmašīnas. Šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, joAirbus A220-300ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2un NOXemisijas attiecīgi par 20% un 50%.

airBalticnodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.2019. gada vasaras sezonā airBalticir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.