Annijas Putniņas koncerts “Ziemassvētki Brodvejā” 18. decembrī plkst. 20.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma”

0

Katru gadu Ziemassvētku laiks nāk apciemot mūs ne tikai ar piparkūku un krustnagliņu smaržu, bet arī ar satraukumu un steigu, lai visu paspētu pirms svētkiem. Skanīgais soprāns Annija Putniņa un pavadošā grupa aizvedīs klausītājus muzikālā ceļojumā no pirmssvētku drudža pilsētā līdz bērnības piparkūku smaržai un sniegotajiem mežiem, ļaujot atslābināties, sajust mieru, prieku un mīlestību.

Koncertu sērija aizsākās 2017. gada decembrī ar pirmo koncertu “Ziemassvētki Brodvejā”, kas turpinājās šī gada aprīlī  ar koncertuzvedumu “Pavasaris Brodvejā”.

Lieliskais tandēms, mūziklu dziedātāja Annija Putniņa un virtuozais pianists Raimonds Petrauskis, arī šajā decembrī turpinās priecēt klausītājus ar jaunu koncertuzvedumu divās daļās “Ziemassvētki Brodvejā”, ko šoreiz klausītāji varēs vērot skaistajā kultūras pils “Ziemeļblāzma” zālē sēžot pie galdiņiem.

Programmā Brodvejas mūziklu dziesmas no mūzikliem “She Loves Me”, “West Side Story”, “Sound Of Music”, “Mamma Mia”, kā arī Ziemassvētku skaistākās melodijas. Pavadošā grupa pianista Raimonda Petrauska vadībā: sitaminstrumentālists Ernests Mediņš un kontrabasists Mareks Auziņš, saksofonists Oskars Petrauskis, Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas jauniešu ansamblis, kā arī īpašie viesi.

Uz koncertu aicināti visi interesenti, arī bērni no 5 gadu vecuma. 

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, internetā un kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centra kasē. Cena EUR 10.00 – 20.00.