Ar bezmaksas lekciju par onkoloģisko slimību profilaksi Liepājā viesosies profesors Anatolijs Danilāns

0

Lai dotu iespēju Liepājas iedzīvotājiem iepazīties ar daudzveidīgu informāciju, kā veicināt savu veselību un izvairīties no nevēlamām slimībām, 24. augustā pl. 14.00 Liepājas Latviešu biedrības namā ar lekciju par veselības veicināšanu uzstāsies daudziem atpazīstamais ārsts-gastroenterologs profesorsAnatolijs Danilāns.

Uz bezmaksas lekciju aicināts ikviens interesents. Profesors savā lekcijā stāstīs par to, ko darīt savas veselības labā un kā mainīt dzīvesveidu, lai nodzīvotu ilgu un laimīgu mūžu.Profesors Danilāns piebilst: “Neticu, ka kādā citā pasaulē mēs būsim truši. Bet ticu, ka šinī pasaulē mums dota tikai viena dzīve. Nodzīvosim to skaisti!”

Papildu informācija vai pieteikšanās lekcijai, sazinoties ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” Liepājas nodaļas vadītāju Ilzi Vainovsku pa tālruni: 28 343 138 vai e-pastu:liepaja@dzivibaskoks.lv.

Vēl atgādinām, ka onkoloģisko slimību pacientiem un to atbalsta personām ir iespēja pievienoties bezmaksas atbalsta grupai, ko vada psiholoģe Diāna Oļukalne. Nākamās atbalsta grupas notiks 10. septembrī un 8. oktobrī Sociālā dienesta telpās Veidenbauma ielā 3 pl. 17.30.