Ar Royal Denta iegūstama pārliecība

0

Esmu žurnāliste, tāpēc darba jautājumos ik dienu tiekos un runāju ar cilvēkiem. Lai iedziļinātos kādā jautājumā un izprastu jautājuma būtību, sarunās nākas pavadīt ne tikai desmit minūtes, bet dažkārt arī stundas, taču kvalitatīvai sarunai nereti problēmas rada nejaukā smaka, kas nāk no saruna biedra mutes. Runāsim skaidru valodu, bez aplinkiem – mute smird. Man šķiet, ka tā ir pati briesmīgākā smaka pasaulē. Tādos gadījumos gribās atkāpties tālāk no runātāja un pēc iespējas ātrāk izbeigt sarunu. Kā delikāti pateikt otram, ka elpa smird vienkārši neciešami, neviens vēl nav izdomājis.  Lai neliktu cilvēkiem izjust to pašu, ko esmu piedzīvojusi es pati, vienmēr rūpīgi sekoju mutes dobuma veselībai – laboju zobus, eju pie higiēnista, no rīta un vakaros tīru ar zobu birsti un zobu pastu, diegoju un skaloju. Taču ar visu to nebiju pilnīgi pārliecināta, ka mana mute nesmako, jo bieži vien cilvēks pats to nemaz nejūt –  uz zobiem aplikuma nav, bet smaka vienalga ir nepatīkama. Protams, smakojušas mutes dobuma iemesli var būt arī saslimšanas, kas nav saistītas ar zobu un smaganu veselību, tāpēc katram, kurš ir saskāries ar šādu problēmu, nepieciešama ārsta konsultācija.

Dienvidkoreja – augsto tehnoloģiju līderis

Manu pārliecību par to, ka sarunu biedram nevajadzēs nepatikā novērsties un droši varu smaidīt plati un elpot ļoti tuvu, man dod zobu pasta Royal Denta un šī paša nosaukuma zobu birste. Droši variet jautāt: ar ko gan atšķiras šī zobu pasta no visa plašā klāsta, kas pieejams veikalu plauktos? Atbilde: „To radījuši Dienvidkorejas speciālisti, izmatojot nanotehnoloģijas, kas apvienotas ar dabas un zemes dzīļu  dotajām veltēm, tai skaitā pirmiegūtu zeltu un sudrabu. Jāpiebilst, ka korejiešu dzīves pamatpostulāts ir sniegt otram cilvēkam pašu labāko iespējamo – vispirms kvalitāte un godprātīgi padarīts darbs, un tikai tad sākas bizness. Tāpat Dienvidkoreja ir viena no vadošajām pasaules valstīm augsto tehnoloģiju izmatošanā sadzīves preču ražošanā. Vienlaikus Dienvidkoreja labi atpazīstama jaunāko sasniegumu jomā kosmetoloģijā un konkurē ar tādām valstīm kā Japāna un Francija. 

Zelts un sudrabs – spēkam, skaistumam un jaunībai

Kopš senās Ēģiptes laikiem zelts tika vispirms uzskatīts nevis par greznuma, bet veselības, atjaunošanās un spēka metālu. Leģendas stāsta, ka Kleopatra, kas lepojās ar savu skaistumu un ilgstošo jaunību, izmantoja gan zelta maskas, gan gāja vannā ar zelta putekļiem. Šodienas tehnoloģijas paver iespēju zeltu smalcināt un pievienot kosmētiskajiem līdzekļiem nanodaļiņu līmenī, lai tās netraucēti iekļūtu šūnās un tur padarītu savu labo darbu – dziedējot un atjaunojot. 

Gan Royal Denta zobupastā, gan zobu birstēs ir iestrādātas zelta vai sudraba daļiņas – ražošanā tiek izmantots tikai pirmiegūts cēlmetāls ar 99,9% tīrību. Tas nozīmē, ka cēlmetāli nav iepriekš bijuši nedz kaklarotas, nedz zobi vai jebkas cits, ko ierasti izgatavo no zelta un sudraba. Izvēloties sev piemērotāko, jāņem vērā esošais mutes dobuma stāvoklis un vēlamais efekts. 

Zobu pastām ar sudrabu: Royal denta silver un Royal Denta sensitive Piemīt antibakteriāls efekts – tās iznīcina patogēnās baktērijas, kā arī aizsargā pret kariesu, zobu aplikumu un zobakmeni, atjauno zobu emaljas dabisko baltumu un novērš nepatīkamo aromātu. Līdzīga iedarbība ir arī zobu pastām ar zelta daļiņām: Royal denta gold un Royal denta ar mandarīnu eļļu. 

Īpaša loma ir zobu birstēm – arī to izgatavošanā ir izmantots zelts un sudrabs, turklāt – sariņi ir nevis pārklāti ar zeltu vai sudrabu, bet gan ar nanotehnoloģiju palīdzību iestrādāti   katrā sariņā. Klīniskie pētījumi pierādīja, ka šīs zobu birstes iznīcina līdz pat 99.9% baktēriju, kuras nonāk saskarē ar zobu birstes sariņiem. Šajās zobu birstes izmantota unikāla dubulto sariņu tehnoloģija: viena veida sariņi ir gari un asi, bet mīksti un tie spēj piekļūt tām vietām starp zobiem un smaganām, kur nevar tikt klāt ar standarta zobu birsti, savukārt otrā veida sariņi ir noapaļoti un lieliski tīra zobu emalju, to nesabojājot.

Apbruņojoties ar Royal denta zobu pastu un zobu birsti, esmu kļuvusi daudz pārliecinātāka un drošāka – maniem sarunu biedriem nebūs jāsaviebjas brīdī, kad atvēršu muti.