Ar savu pieredzi dalījās izcilas personības – bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiber

0

Lai iedvesmotu sievietes un sabiedrību kopumā labākām domām un darbiem jau otro gadu Forums LĪDERE veltīts aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sieviete karjerā un ģimenē.

Sievietes – līderes dalījās ar stāstiem par paveikto profesionālajā jomā, izaicinājumiem, turpmākiem plāniem, skaistām iecerēm un noderīgām atziņām. Ar savu pieredzi dalījās izcilas personības – bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga un vēl 17 sievietes līderes no dažādām jomām, kur katra no viņām ir savas nozares izcila speciāliste.

Galvenā atziņa par Foruma LĪDERE apmeklējumu ir tā, ka mūsdienu sabiedrībā ir daudz dažnedažādu sieviešu, kuras tiešā vārdā ir LĪDERES savā jomā un to sekmē mūsu laikmeta atvērtā sabiedrība, kur sievietei ir iespējas sevi realizēt un reizēm pat pierādīt to, ka sieviete LĪDERE iekļaujas mūsdienu sabiedrībā arvien vairāk.

Sieviete ir viens daudzšķautņains radījums, kurā mīt daudz un dažādas īpašības, kura spēj vienlaikus un pat ļoti labi veikt dažādas dzīves lomas. Katrā no mums ir sava sūtība, būtība un unikalitāte. Nevajag globālā līmenī būt līderim, taču sevī der ieklausīties, saprast sevi un uzdrīkstēties darīt to, ko gribās, kas padodas un nes prieku, gandarījumu un ja vēl arī spēj ar to nopelnīt, tad viss ir ok.

Vairākas lektores uzsvēra, ka svarīgi ir uzdrošinies atzīties pašai sev un sevī atrast to, ko Tu vēlies, tad uzdrošinies vēlreiz un sāc soli pa solim darīt un piepildi savu sapni. Forums tiešām iedvesmo un uzlādē “baterijas”.