Atjaunots segums autoceļa Tīnūži-Koknese sākumposmā

0

Pabeigta autoceļa Tīnūži-Koknese (P80) seguma atjaunošana posmā no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Kranciema dolomīta karjeru, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Atjaunotajā ceļa posmā saglabāts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā, jo pēc seguma virskārtas izbūves ceļu klājošā bitumena saistviela veido neredzamu plēvīti, kas var būt slidena.

Ir nepieciešams laiks, lai ar automašīnu riepām šo plēvīti nodeldētu. Ātruma ierobežojums tiks noņemts tad, kad saķeres mērījums šajā posmā atbildīs normai, norādīja “Latvijas Valsts ceļi”.

Būvdarbu laikā nofrēzēts vecais segums, ieklāta jauna dilumkārta, kā arī noņemts grunts uzaugums un apaugums, atjaunots horizontālais marķējums. Būvdarbus veica AS “Ceļu pārvalde”. Darbu līgumcena ir 677 000 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Aktuāla informācija par būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī “Latvijas Valsts ceļu” mājaslapā “www.lvceli.lv”.