Atkins diētas plāna pārskats

0

Solijums

Vai bekons un olas brokastīs, kūpināts lasis ar krējuma sieru pusdienās un sviestā pagatavota steiks vakariņām izklausās kā svara zudumu izvēlne, lai tā būtu patiesa? Ja jums patīk tādi pārtikas produkti kā tādi un nav burkānu pildītu diētu ventilators, Atkins var būt piemērots tieši Jums.

Jums būs jāzina, kā ierobežot jūsu ogļhidrātus, bet jūs baudīsiet daudz garšīgu iespēju.

Solijums

Jūs varat zaudēt svaru, kamēr jūs ēdat diētu, kas bagāta ar proteīniem un taukiem, un ogļhidrātiem ir ļoti zems, un jums nevajadzētu justies izsalcis vai liegts. Šodienas Atkins vairāk pievērš uzmanību liesām olbaltumvielām, veseliem taukiem un dārzeņu dārzeņiem kā daļu no plāniem.

Miljoniem cilvēku ir zaudējuši svaru Atkins. Aktrise Alyssa Milano emuāri par viņas panākumiem Atkins mājas lapā.

Ko jūs varat ēst un ko jūs nevarat

Atkins standarta diētai ir četri posmi, ko sauc arī par Atkins 20.

Tā koncentrējas uz proteīniem un taukiem, piemēram:

Gaļa
Mājputni
Seafood
Olas
Sviests
Eļļas
Siers
Jums būs jāpaliek prom no cieti saturošiem un saldiem ogļhidrātiem, tostarp:

Maize
Makaroni
Kartupeļi
Chips
Sīkfaili
Candy
Vispirms ēdat ogļhidrātus veggie formā. Kā jūs progresējat, jūs pievienosiet citus pārtikas produktus, piemēram, pupiņas / pākšaugi, augļus un veseli graudi.

1. posms. Tas ir, kad palīdzat ķermenim pāriet no ogļhidrātiem uz taukiem. Šis process tiek saukts par ketozi, un jums ātri jāievēro svara zudums. Jūs katru dienu ēdat olbaltumvielas, taukus un tikai 20 gramus ogļhidrātu. Daži cilvēki (piemēram, vegāni) var sākties nākamajā posmā.

2. posms. Pārtikas produktus atkal pievienosiet diētai, līdz jūs uzzināsiet, cik daudz ogļhidrātu jūs varat ēst, vienlaikus zaudējot svaru.

3. posms. Dodieties uz šo līmeni, kad esat zaudējis aptuveni 10 mārciņas. Jūs uzzināsiet, kā saglabāt svara zudumu un zaudēt pēdējās mārciņas.

4. posms. Jūs to sekosiet visu pārējo savu dzīvi, lai pārliecinātos, ka nesaņemat atpakaļ zaudēto.

Jaunākajai Atkins versijai, ko sauc par Atkins 40, ir vairāk atvieglotu noteikumu un ļauj jums sākt ar 40 gramiem ogļhidrātu ikdienas uzturā. Sākotnēji tas neizslēdz nevienu pārtikas produktu grupu, kā to dara Atkins 20.

Ir ierobežojumi sviesta vai tauku daudzumam, kas jums jāēd, bet nav stingru vadlīniju gaļai vai citiem proteīniem.

Piepūles līmenis: vidējs

Jums nebūs jāaprēķina kalorijas, apmeklēt sanāksmes vai iegādāties īpašus ēdienus. Taču tas prasa lielas izmaiņas ēdienkartē, it īpaši, ja esat pieradis pie cietes cietes plāksnītē vai uzkodā uz čipsiem, saldumiem vai citiem nevēlamiem pārtikas produktiem.

Ierobežojumi: Jums vispirms ir jāizgriež baltie milti, cukurs un citi kopīgi ogļhidrāti un ēst tikai ogļhidrātus tikai dārzeņu veidā.

Ēdienu gatavošana un iepirkšanās: ar Atkins, vislabāk ir pagatavot ēdienu no nulles. Ja jūs paļaujas uz gataviem pārtikas produktiem, izlasiet etiķetes, lai uzzinātu, cik daudz ogļhidrātu un cik daudz cukura viņiem ir.

Nepērk atļautos pārtikas produktus ar pievienotu cukuru vai ogļhidrātiem.

Atkins zīmola saldētus produktus, dzērienus un uzkodas varat atrast veikalos, bet jums nav nepieciešams tos ēst.

Restorānos izvēlieties ēdienus, kurus ēdat mājās. Pajautājiet viesmīlim par karbona saturu un turiet roku no maizes groza.

Vingrojums: jums nav nepieciešams izmantot, lai zaudētu svaru ar Atkins, bet jums vajadzētu pārvietoties. Mēģiniet darboties 30 minūtes vai ilgāk katru dienu. Ja esat bijis neaktīvs vai Jums ir kādas medicīniskas problēmas, vispirms konsultējieties ar ārstu.

Vai tas atļauj uztura ierobežojumus vai preferences?

Veģetārieši un vegāni: Atkins neprasa, lai jūs ēdat gaļu. Tāpat jums būs jāizlaiž Atkins 20 pirmais posms, kas ierobežo ogļhidrātus pārāk daudz.

Veģetārieši saņem proteīnu no:

Olas
Siers
Sojas
Rieksti
Sēklas
Pākšaugi
Augstas olbaltumvielas, piemēram, quinoa
Vegāni saņem proteīnu no:

Pākšaugi
Sojas
Rieksti
Sēklas
Augstas olbaltumvielas, piemēram, quinoa
Diēta bez lipekļa: ir viegli pieturēties pie šī ēšanas plāna, kad esat Atkins. Pārtikas produkti ar lipekli ir ļoti ogļhidrātiem. Cilvēki Atkinsā ēst mazāk lipekļa nekā cilvēki, kas ēd amerikāņu standarta diētu.

Zema sāls diēta: Sāls nav jāpievieno Atkins receptēm. Palieciet prom no konservētiem un iepakotiem pārtikas produktiem, cik vien iespējams, jo tie bieži ir pievienojuši cukurus un citus ogļhidrātus, sliktos taukus… un sāli.

Ko jums vajadzētu zināt

Izmaksas: nav dalības maksas, sanāksmju, lai apmeklētu, vai firmas vārdus, kurus nepieciešams iegādāties par šo diētu. Tiešsaistes un viedtālruņa rīki ir pieejami un bezmaksas.

Atbalsts: Jūs varat sekot Atkins, lasot grāmatu, bet, ja vēlaties papildu atbalstu, Atkins tīmekļa vietnē ir atbalsta grupas un tērzētavas, kur var runāt ar citiem, kuri zaudē svaru tāpat kā jūs. Ir pieejamas arī bezmaksas receptes, ēdienu izsekotāji un lietotnes, lai būtu viegli aprēķināt ogļhidrātus, plānot maltītes un iepirkties.

Ko Dr. Arefa Cassoobhoy saka

Vai tas strādā?

Atkins uzturs ir viens no pazīstamākajiem zema ogļhidrātu diētām, un pētījumi rāda, ka tas var darboties. Ja jūs aizpildīsiet savu dienu ar apstrādātiem ogļhidrātiem, piemēram, baltmaizi, makaroniem un baltiem kartupeļiem, un jūs neēdat daudz augļu un dārzeņu, tad šī diēta var būt sākums, kas nepieciešams, lai zaudētu svaru.

Jūs varat atmest savu ierasto pārtiku un sākt ar Atkins pārtikas produktu sarakstu. Atkins 20 plāna sākotnējais posms ir ierobežots pārtikas apritē

Avots ( WebMD Diet)