Atraktīvā šova “Gribu kļūt slavens” dalībnieki Edgars un Ināra slavas dēļ ir gatavi izlekt ar gumiju kaili

0

Šova dalībniekiem vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām Siguldā bija izveidots kārtējais interesanti baisais uzdevums, ko vadīja mentors Uldis Grīnbergs, kas ir atpazīstams kā televīzijas šova “Īstie veči” dalībniekiem, un šova jaunā vadītāja Katrīna Sauliete. Dalībniekiem bija iespēja iejusties kā baiļu faktora dalībniekiem, kurā vienas komandas dalībniekiem bija pilnībā kailiem jāizlec no Siguldas gaisa tramvaja.

Edgars sākotnēji bija gatavs izpildīt šo uzdevumu, taču komandā viņš nebija viens, viņi bija divi Edgars un Ināra.  Mirkli vēlāk Edgaru pārņēma bailes un viņš izteica vēlmi izlēkt kopā ar vēl kādu. Inārai nebija iebildumu pret gumijas lekšanu, bet gan par izģērbšanos. Galu galā Inara pārkāpa pāri savam bailēm un dzīvesbiedra aizliegumam izģērbties šova laikā.  Ināra uzsākot šovu teica :”Es neizģērbšos kameras priekšā “. Nepagāja ilgs laiks un dalībniece to izdarīja, ko gaidīt tālāk ?

Edgars šova atlasē jau atkailinājās un apakšbiksēs izpeldējis strūklakā, lai iegūtu otro iespēju un runātu ar šova žūriju. Edgars neslēpj, ka viņam nav tradicionāla orientācija un viņš esot gejs.  Edgara dzīvē ir bijušas meitenes ar kurām kopā esot kopā kaili baudījuši vannas priekus. Jautājot Edgaram vai kaut kas ir mainījies uzskatos šajā tēmā, izlecot kopā ar Ināru pilnīgi kailiem uz ko viņš mierīgi atbild – par laimi vai diemžēl nekas nav mainījies.

Abi dalībnieki pēc lēciena trīcēja un nespēja noticēt, ka to ir paveikuši. Vaicājot abiem dalībniekiem – Vai šis uzdevums bija tā vērts un viņi atbildēja :” Tas tika darīts komandas vārda, lai izpildītu uzdevumu. Mēs nespējam noticēt ka to paveicām “.  Abi šova dalībnieki turpina dalību šovā un ar nepacietību gaidīsim ar ko dalībnieki pārsteigs tālāk.