Audi cer, ka līdz gada beigām tiks sasniegta pilna e-trona ražošanas jauda

0

Audi cenšas pilnībā izmantot savas ražošanas jaudas e-tron elektrisko SUV Beļģijā pirms gada beigām, sasniedzot maksimālo jaudu, pieņemot, ka tā piegādes ķēde nepazūd.

E-trona ražošana sākās septembrī, kā plānots un savlaicīgi, Audi Briseles ražotnē, sacīja rūpnīcas vadītājs.

“Mēs ticam, ka gada beigās mēs sasniegsim mūsu maksimālo jaudu,” sacīja Audi Briseles izpilddirektors Patrick Danau, atsakoties izmērīt to, kas tas būtu. Francijas analītiķu firma Inovev prognozē, ka gada produkcija būs 20 000.

2019.gadā Briseles ražotne papildinās e-tron Sportback ražošanu.

Danau teica, ka rūpnīcas pārbūve bija izaicinājums, jo e-tronu iepriekšēja sērijveidība bija jāintegrē vienā un tajā pašā liela apjoma montāžas līnijā, ko izmanto, lai ražotu A1, liela apjoma mazu hečbeku, ko piedāvā tikai iekšdedzes dzinēji.

Lai atbrīvotu vietu e-tronu modeļiem, šogad A1 produkcija tiks pārvietota uz Audi māsas zīmolu Seat rūpnīcu Martorellā, Spānijā.

Lai sagatavotos pilnfrekvences automašīnām, Audi pievienoja vairāk nekā 7500 metrisko tonnu tērauda, kas atbilst Eifeļa tornim, un vairāk nekā 20 000 kubikmetru betona, lai pastiprinātu Briseles ēkas.

Turklāt rūpnīcas loģistikas centrs tika pilnīgi pārveidots, un tagad tā ir e-trona 95 kilovatstundu litija jonu akumulatora ražošanas vieta.

Visbeidzot, rūpnīcas 3300 darbinieki saņēma vairāk nekā 200 000 stundu apmācību pirms pirmā gatavā elektriskā SUV nolika pie līnijas. Piecu daļu darbinieku ir pagaidu darbinieki, un viņi tika pievienoti, lai sagatavotos e-tronam.

Danau teica, ka, kaut arī viņš cer panākt pilnu jaudu, viņš izteica piesardzību, jo ne viss bija Audi vadībā.

“Jums ir jāpatur prātā, ka ne tikai uzņēmumam ir jāpaaugstina, bet arī dažādi piegādātāji,” viņš teica. “Viņiem ir jāapmāca savi cilvēki, jāuzstāda savas jaunās iespējas un jāpanāk tāds pats ātrums, kādu mēs sniedzam saskaņā ar plānu, tāpēc tas ir izaicinājums mums visiem.”

Piegādātāji ir jauni uzņēmumi, piemēram, Kienle + Spiess, kas piegādā rotoru, kas vada asi. Vienlaikus Audi izvēlējās ražot statoru, kas ģenerē rotējošo magnētisko lauku, kas rotoru iedarbina kustībā.

Vēl viens piegādātājs ir Audi rūpnīca Gjorā, Ungārijā, kas uzbūvē elektrisko piedziņas asi – elektromotora, transmisijas un jaudas elektronikas kombināciju.

Parastā konveijera lentes vietā, kas pārvieto piedziņas elementus no vienas stacijas uz otru, Briselē automatizētās vadāmās automašīnas to transportē no vienas darbstacijas uz otru.