Automobiļu ceļš uz pilnīgi elektriskiem un plug-in hibrīdajiem automobiļiem

0

BMW grupa

BMW cer, ka 2019. gada beigās ik gadu pārdos 500,00 elektrificētās automašīnas, proti, no aptuveni 200 000 pagājušajā gadā. 2013. gadā sāktā BMW iB-tipa pilsētas hečbeks ir bijis finanšu plūsma, galvenokārt tāpēc, ka tā vieglo oglekļa šķiedru korpuss nozīmē, ka tai ir liela pirkuma cena. BMW samazina izmaksas, lai izveidotu elektrificētas automašīnas, veidojot iekšdedzes dzinējus, hibrīdus un ar baterijām darbināmas automašīnas vienā un tajā pašā ražošanas līnijā. “Turpmāk ikviena BMW grupas rūpnīca Eiropā būs aprīkota, lai ražotu elektrificētus, kā arī tradicionālos transportlīdzekļus,” produkcijas vadītājs Olivers Zipss teica 31. jūlijā. Tas palīdzēs nodrošināt, ka augi netiek izmantoti nepietiekami.

Nākamajā gadā BMW paplašinās savu elektroprecīziju ārpus i3 ar iX3 apvidus auto, kas Ķīnā tiks būvēts pasaules tirgos. 2021. gadā BMW sāks izgatavot i4 četr durvju vidējās klases ātrumkārbu EV Minhenē, kas tajā pašā gadā debitēs tā EV flagmani iNEXT SUV.

IPerformance” marķējumā BMW turpinās pārdot savas galvenās BMW markas transportlīdzekļu hibrīdās versijas. Līdz 2025. gadam uzņēmums vēlas piedāvāt 25 dažādus elektrificētus modeļus, no kuriem ducis būs EV. BMW Mini zīmols sāks savu pirmo pilnfunkcionālo automobiļu 2019. gadā. Ar šo automobili tiks izmantota BMW i3 modificēta drivetransfera jauda, un tiek sagaidīts, ka tas tiks nomainīts uz Mini E. Tas seko līdzās 2017. gada “Countryman” papildgriezes hibrīda, Mini pirmā elektrificēts modelis.

Daimler

Nākamajā gadā “Daimler” Mercedes-Benz zīmols sāks savu pirmo galveno akumulatora elektromobiļu, EQC crossover. Līdz 2022. gadam Daimlers elektrificēs visu Mercedes automašīnu klāstu, piedāvājot klientiem vismaz vienu elektrificētu alternatīvu visos segmentos, neatkarīgi no tā, vai tas ir 48 voltu vieglais hibrīds, augstsprieguma spraudsavienojums vai pilnekrāns. No vairāk nekā 130 elektrificētiem transportlīdzekļiem vairāk nekā 10 avārija tiks darbināti tikai ar akumulatoru. Mercedes prognozē, ka elektrisko modeļu daļa līdz 2025. gadam būs aptuveni no 15 līdz 25 procentiem no kopējā pārdošanas apjoma.

Daimlera Smart zīmols jau pārdod ForTwo un ForFour automašīnu elektriskās versijas. Tas kļūs par elektrisko zīmolu, līdz 2020. gadam pakāpeniski atceļot degvielas dzinēju automobiļus Eiropā un vēlāk arī citos tirgos.

Fiat Chrysler

Fiat Chrysler Automobiles gandrīz pirms 30 gadiem pārdeva Panda minicar elektrisko versiju. Tagad tam ir tikai viens EV, Fiat 500e, kas tiek pārdots tikai ASV, kā arī Chrysler Pacifica minivens ar spraudkontakta piedziņu.

FCA 2018.-2022. Gada biznesa plānā ir izklāstīti plāni līdz 2022. gadam tērēt 9 miljardus eiro (10,5 miljardi ASV dolāru) par elektrifikāciju, kas būs galvenais, lai FCA sasniegtu stingrākus ES CO2 emisiju mērķus un kompensētu plānoto dīzeļdegvielas pārdošanas pārtraukšanu Eiropā līdz 2021. gadam. Plāns paredz līdz 2022. gada beigām visā Eiropā sākt “vairāk nekā 30 drošības datu plāksnītes”, tostarp hibrīdus un vieglus hibrīdus. Paredzams, ka līdz 2022. gadam 20 procenti no FCA spēkstacijām Eiropai, Tuvajiem Austrumiem un Āfrikai tiek izmantoti kā elektropiedziņas ar elektropiedziņu, vai ar elektropiedziņas hidrauliskajiem transportlīdzekļiem. Neviens no akumulatora elektriskajiem un spraudkontaktu hibrīdautomātiem nebūs pieejams Eiropas tirgū pirms 2020. gada. Jaunā Fiat 500 EV ir jāpiešķir 2020. gadā. Turklāt 500 diapazons tiks paplašināts ar 500 Giardiniera mini vagonu, kam būs arī pilna elektriska versija

Maserati līdz 2020. gada vidum plāno elektrificēt līdz vienai trešdaļai transportlīdzekļu, tostarp astoņus spraudsavienojumu hibrīdus un četras pilnekļūnas, kas tiks sāktas līdz 2022. gadam. Jaunais Alfieri kupeja un kabriolets, pārveidotie Quattroporte sedans un Levante SUV vajadzētu būt akumulatoru elektriskajām versijām. Pārveidotais Ghibli sedans un jaunais vidējs apvidus automobilis tiks piedāvāts pievienotajās hibrīdās versijās. Pirmais EV būs Alfieri kupeja.

Alfa Romeo plāno sešus elektropārvades papildaprīkojumus, kas atrodas tās diapazonā. Zīmolam nebūs pilna elektromobiļa. Nav iesniegts pirmās spraudsavienojuma hibrīda izslēgšanas datums. Alfa plug-in hibrīdi “piedāvās vairāk nekā 50 km [pilnas elektriskās] diapazons un sasniegs ātrumu 0 līdz 100 km / h četru sekunžu vidū,” paziņoja Alfa firmas vadītājs Tim Kuniskis FCA biznesa plānā 1. jūnijā .

Līdz 2021. gadam Jeep būs aprīkots ar elektrifikācijas opcijām katrā nominācijas plāksnītē. Līdz 2022. gadam SUV zīmols piedāvās četriem pilnpiedziņas transportlīdzekļiem un 10 hibrīdtransportlīdzekļiem. Jeep Eiropas produktu klāsts neietver pilnu elektromobili, bet tam būs astoņi spraudņi – in hybrid džipiem un pieciem vieglajiem hibrīdiem līdz 2022. gadam saskaņā ar FCA uzņēmējdarbības plānu. Šis pēdējais spēka transports Eiropā arī tiks aprīkots ar jauno A-segmentu “baby” Jeep.

Ford

Ford pašlaik piedāvā Focus Electric kompakto automobiļu Eiropā, bet pārdošanas apjoms ir vājš – tikai 143 pagājušajā gadā. EV ir šogad pārdeva labākus rezultātus, pārdodot pircējus pirmajos piecos mēnešos, saskaņā ar datiem no JATO Dynamics, taču Ford nespēs popularizēt automašīnu. Ford lielo elektrisko spiedienu nāks 2020.gadā, kad tā uzsāks pilnu elektrisko SUV ar vairāk nekā 480 km diapazonu, ko uzņēmums sauc par 1. Mach 1. Pēc tam Ford saka, ka līdz 2022. gadam tas sāks klajā ar 16 pilnfunkcionāliem transportlīdzekļiem “ vismaz “divas īpašas elektriskās platformas. Viens no tiem būs par savu kopuzņēmumu ar Zotye Ķīnā. Kopumā Ford līdz 2022. gadam sola 40 elektrificētus transportlīdzekļus, tai skaitā pilnu elektrisko, plug-in hibrīdu un vieglo hibrīdu.

Honda

Honda mērķis ir, lai līdz 2025. gadam Eiropā tiktu pārdotas elektriskās piedziņas divās trešdaļās no visām automašīnām, ko tā pārdod Eiropā. Pirmā pilna elektriskā automašīna būs Urban EV automašīnu koncepcijas ražošanas versija, kas parādīta 2017. gada Frankfurtes autoizstādē. Uzņēmuma mērķis ir pārdot apmēram 5000 Urban EVs gadā Eiropā.

Hyundai

Hyundai Kona Electric ir ātrs sākums Eiropā. Automobiļu ražotājs saka, ka tā vasarā Oslo šogad ieradās tikai 7 000 pasūtījumu tikai Norvēģijā ar savu bateriju darbināmu mazu SUV. Uzņēmuma viceprezidents mārketinga un produktu Andreas-Christoph Hofmann teica, ka Kona Electric ir pirmais modelis, ko automašīnu ražotājs ir ieviesis, ja pieprasījums pārsniedz produkciju. Kona Electric gaidīšanas laiks pārsniedz sešus mēnešus, jo Korejas akumulatoru ražotājs Hyundai Mobis nevar sasniegt pasūtījumus, kas pārsniedz cerētos. Kona Electric ir viena no četrām bateriju virzītajām automašīnām, kuras automašīnu ražotājs plāno uzsākt Eiropā līdz 2020. gadam. Hyundai lineupā jau ir iekļauts Ioniq Electric un Nexo degvielas šūnu SUV. Hyundai uzskata Eiropu par galveno Nexo degvielas šūnu automobiļa tirgu, jo reģionam ir vairāk uzlabotu plānu nekā citiem pasaules tirgiem, lai paplašinātu degvielas uzpildes infrastruktūru. Degvielas uzpildes vietu trūkums ir liels šķērslis degvielas šūnu transportlīdzekļu pārdošanai, tāpat kā lādēšanas staciju trūkums ir problēma plaša patēriņa automašīnu pieņemšanā. Nexo ir maza apjoma transportlīdzeklis, taču tā ir galvenā daļa no Hyundai spiediena uz zaļajām automašīnām. Tā ir arī tehnoloģiska vitrīna ar modernu drošības aprīkojumu, tostarp videonovērošanas kameras aklo kontrolpunktu monitors, kuru Hyundai saka vispirms ir nozare, kā arī automobiļu rūpnīcas pirmā lietošana automašīnu vadīšanas joslas uzturēšanas palīdzībā.

Jaguar Land Rover

Lielbritānijas automobiļu ražotājs pagājušajā gadā apsolīja, ka sākot no 2020. gada visām jaunizveidotajām Jaguar un Land Rover modeļiem būtu elektrificēts variants. Tas ietvers pilnu elektrisko, plug-in hibrīdu vai vieglu hibrīda modeļus. Šogad JLR uzsāka Jaguar I-Pace elektrisko SUV, kas konkurēs ar Tesla X modeli. Mediju ziņojumi saka, ka šī sabiedrība 2020. gadā atkārtoti uzsāks savu lēno pārdošanas Jaguar XJ lielo sedanu kā tikai elektriska automašīna. Plug-in hibrīds varianti tiek lēti ieviesti lineup, vispirms Range Rover un Range Rover Sport. Mediju ziņojumi saka, ka ar sejas paceltu “Discovery Sport” un jauno “Evoque” apvidus auto būs nākamgad ar papildinājumu hibrīda iespējām.

Mazda

Mazda pašlaik Eiropā nav hibrīda vai elektriska modeļa. Japānas autokrāvējs sāks savu pirmo elektrisko transportlīdzekli Eiropā “2019. gada beigās un 2020. gada sākumā”, šogad Ženēvas autoizstādē Automotive News Europe teica Mazda Europe vadītājs Jeff Guyton. Viņš teica, ka elektropiedziņas “visticamāk veido mazāk nekā 10 procentus no pārdošanas apjoma 2020. gadā”. Mazda elektrifikācijas stratēģijā ietilpst pilnfunkcionāli transportlīdzekļi un tas, ko Guyton sauc par mikro-hibrīdu, kas ir sākuma un izslēgšanas sistēma. Šajā pirmajā elektrifikācijas fāzē tiks izmantotas esošās transportlīdzekļu konstrukcijas, un tam seko otra fāze, kurā Mazda tiks izmantota jaunā, specializētā elektromobiļu arhitektūra, kas kopīgi tika izstrādāta ar Toyota, Kiyoshi Fujiwara, Mazda pētniecības un attīstības nodaļas vadītāju. . Netika dots datums šīs otrās paaudzes transportlīdzekļu palaišanai. Fujiwara teica, ka Mazda darbojas arī ar iekšdedzes rotējošo dzinēju kā iespējamo elektrisko transportlīdzekļu ar akumulatoru diapazonu.

Nissan

Jaunais “Nissan Leaf” tika pārdots 2018. gada sākumā, un kopš tā laika Jato Dynamics datiem tā ir pārņēmusi vadošo lomu Eiropā, kas nodarbojas ar elektrisko automobiļu pārdošanu no Renault Zoe. Nissan ir paziņojis, ka līdz 2022. gadam vēlas pārdot 1 miljonu elektrificētu transportlīdzekļu – vai nu EV, vai hibrīdu e-Power transportlīdzekļus. Nissan ir apstiprinājis, ka tuvākajos gados tas pārdos elektrisko SUV ar 500 km diapazonu. Eiropai Nissan mazāk domā par plug-in hibrīdiem, jo saka, ka EV ir daudz efektīvākas, lai samazinātu uzņēmuma CO2 slogu. Automašīnām Eiropā jāsamazina flotes CO2 emisijas līdz 95 g / km, sākot no 2020. gada.

PSA grupa

PSA grupa lielā mērā palika sāncensī, jo citi automobiļi ir ieviesuši elektriskos un plug-in modeļus, kas priekšroku dod “ātram sekotājam”, nevis tirgus pionierim. Grupas “Push to Pass” vidējā termiņa stratēģija vadītāja Carlos Tavares vadībā līdz 2021.gadam prasa 15 jaunus elektrificētus transportlīdzekļus, tostarp astoņus plug-in hibrīdus un septiņus baterijas-elektriskos modeļus. Līdz 2025. gadam visiem grupu modeļiem būs “elektrificēta” versija.

DS 7 Crossback būs pirmais PSA transportlīdzeklis, kas tiek pārdots ar uzņēmuma jauno plug-in hibrīda piedziņu, un pārdošanas apjoms sākas 2019. gada septembrī. Pēc tam seko Peugeot 3008 un 508, Opel Grandland X un Citroen C5 Aircross. Visi modeļi ir veidoti uz PSA e-EMP2 arhitektūras kompaktajiem un vidējiem transportlīdzekļiem.

Automašīnām, kas izgatavotas uz mazākās CMP platformas, sākot ar DS 3 Crossback, būs pilnībā elektriski, nevis plug-in hibrīdi, jo tie ir izmaksu un sarežģītības iemeslu dēļ. Nākamās paaudzes Peugeot 208 tiks parādīts 2018. gada beigās vai 2019. gada sākumā ar pilnu elektrisko iespēju 2019. gada beigās. Citos elektriskajos modeļos vienā platformā būs Opel Corsa un DS 3 Crossback. Peugeot Partner, Citroen Berlingo un Opel Combo maza furgoni arī iegūs elektrisko iespēju.

Renault grupa

Renault Zoe hečbeks kopš tā ieviešanas Eiropā kopš tā ieviešanas Eiropā ir bijis pirmajā vietā pārdots elektriskais trans portlīdzeklis 2013. gadā, kuru alianse partneris Nissan ir pārveidojis tikai šī gada laikā. Renault elektriskais diapazons ietver arī Kangoo un Master furgonus un Twizy pilsētas automašīnu. Šogad investējot vairāk nekā 1 miljardu eiro (1,16 miljardi ASV dolāru), tiks ieviesta jauna Zoe versija, un tā palīdzēs izveidot EVs ražošanu jaunā platformā, kas ir kopīga ar Nissan un Mitsubishi.

Vadītājs Carlos Ghosn’s Drive the Future plāns līdz 2022. gadam prasīs pavisam astoņus elektriskos modeļus, tostarp divus “pīlāra” labākos pārdevējus, kas aptver visus galvenos segmentus. Astoņdesmit procenti no EV apjoma būs jaunajā alianses platformā. Tomēr, neskatoties uz jauno Zoe 2018. gada beigās vai 2019. gada sākumā, nav noteikti nekādi īpaši modeļi. Renault arī nav paziņojis par jebkādiem spraudkontaktu hibrīdiem, lai gan elektrisko transportlīdzekļu programmas direktors Gilles Normand jūlijā teica, ka līdz 2022. gadam puse no Renault modeļa tiks elektrificēta. Šis skaitlis ietver 20 procentiem elektrisko un 30 procentu hibrīdus. Hibridizācijas veids netika paziņots, Normanda teica, taču viņš neizslēdza plug-in hibrīdus.

Toyota

Toyota ir viens no pēdējiem EV skeptiķiem. Kompānijas reklāma Apvienotajā Karalistē par veiksmīgo hibrīdu diapazonu ir tāda, ka tā ir “pašlodze”, bez nepieciešamības to pievienot. Tomēr, tāpat kā visi automobiļi, Toyota šobrīd aptver pāreju uz pilnfrekvencēm. Autoražotājs ir apsolījis, ka līdz 2020. gadam pasaulē būs pieejami 10 akumulatoru elektromobiļi. Līdz 2030. gadam Toyota prognozē pārdot 1 miljonu pilnpiedziņas automašīnu visā pasaulē un kopā 5,5 miljonus elektrificētu transportlīdzekļu.

Volkswagen grupa

Saskaņā ar E plānu Volkswagen grupa plāno līdz 2020. gadam sākt vairāk nekā 25 pilnpiedziņas un vairāk nekā 20 spraudņu hibrīdus. Līdz 2025. gadam VW Group plāno pārdot 3 miljonus pilna elektromotoru, no kuriem trešdaļa būs nākamā VW zīmols, visvairāk pārdoti nevis Eiropā, bet Ķīnā

VW zīmols izveido e-mobilitātes nodaļu, jo tā cenšas būt līderis liela tirgus elektriskajos automobiļos ar savu I.D. ģimene, pamatojoties uz jauno MEB elektrisko platformu. Visiem modeļiem un atvasinājumiem VW grupa lēš, ka platformas pirmās paaudzes laikā tiks būvēti aptuveni 11 miljoni ar baterijām darbināmu automobiļu, kuru pamatā ir MEB arhitektūra.

Līdz šā gada beigām Audi sāks savu e-tron pilnu elektrisko apvidus auto, kamēr Porsche nākamajā gadā debitēs ar savu Taycan pilnu elektrisko automašīnu.

Audi aplēsēs trešo daļu no tā pārdotajiem automobiļiem un spraudkontaktu hibrīdiem būs 2025. gadā, savukārt Porsche novērtēs vairāk nekā pusi, jo tā Panamera plug-in hibrīda pārdošana tagad veido apmēram 60 procentus. 2020. gadā “Seat” zīmols sāks savu pirmo pilnfunkcionālo automobiļu. Baterijas elektriskais transportlīdzeklis būs 500 km diapazonā, un tas balstās uz MEB arhitektūru. Automašīna būs aptuveni Leon hečbeka izmēra un tiks būvēta kopā ar I.D. automašīnas VW Group rūpnīcā Zwickau, Vācijā. Sēdeklim būs vajadzīgs otrais pilna elektromobilis, lai apmierinātu 2025 Eiropas Savienības CO2 emisiju mērķus, sacīja zīmola izpilddirektors Luca de Meo. Viņš teica, ka nav izlemts, kāda veida transportlīdzeklis būs EV. 2020. gadā Seat Cupra apakšklasi uzsāks trīs modeļus, kuru darbības virzienā ir pieslēgtas hibrīda piedziņas. Visi trīs tiks iegūti no jaunās paaudzes Leon piecu durvju, universāžas universālu un kompakto modeļu crossoveriem, teica avoti. Šiem spraudkontaktu hibrīdiem seko pilnfunkcionālie transportlīdzekļi.

Skoda pārdos savu pirmo EV nākamajā gadā, kad tas uzsāks Citigo minicar elektrisko versiju, kas ir VW Up atvasinājums. Arī nākamajā gadā čehu zīmols pārdos savu pirmo spraudsavienojuma hibrīdu, kas balstīsies uz Superb vidēja izmēra automobiļiem. 2020. gadā uzņēmums uzsāks pirmo elektrisko automašīnu uz MEB platformas. Skoda saka, ka līdz 2025. gadam tirgū būs 10 elektrificēti modeļi.

Volvo

Volvo mērķis ir pilnībā elektriskajām automašīnām, līdz 2025. gadam sasniegt 50 procentus no tās pārdošanas apjoma. Pirmais modelis, kas pievienosies šai lineupai, būs kompakts modelis, visticamāk, XC40 SUV versija, kas tiks būvēta Ķīnā, un izmantos autoražotāju kompaktā moduļu arhitektūra. Volvo pagājušajā gadā padarīja Polestar meitasuzņēmumu par atsevišķu zīmolu elektrificētiem veiktspējas modeļiem. Pirmā ar akumulatoru darbināmā automašīna būs Polestar 2, kas ir paredzēta 2019. gadā un būs konkurējošs Tesla Model 3 sedanam. Polestar 3, liels pilnpiedziņas komerctransports, seko aptuveni 2020. gadam. Zīmola pirmais modelis būs Polestar 1 plug-in hibrīds 2 + 2 kupeja. Volvo jau piedāvā XC90 un XC60 apvidus auto, hidromedru versijas, S90 un S60 sedanus un V90 un V60 universālus. Līdz šim Volvo apgalvo, ka plug-in hibrīdi veido 15 procentus no tā pārdošanas apjoma Eiropā un vēlas, lai līdz 2025. gadam šis skaitlis pieaugtu vismaz līdz 25 procentiem.