Azartspēļu rīkotāja “Latvijas Loto” apgrozījums pērn pieauga par 11,2%

0

Azartspēļu rīkotājs “Latvijas Loto” pērn strādāja ar 40,808 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa palielinājās par 11,6% un bija 6,502 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Vadības ziņojumā minēts, ka pērn “Latvijas Loto” EBITDA jeb peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas bija 10,216 miljoni eiro.

Kā sacīts vadības ziņojumā, pērn “Latvijas Loto” turpināja attīstību, pilnveidojot momentloteriju produktu portfeli un ieviešot momentloterijas “Mode” ar laimestu 55 000 eiro, “Piķis” ar laimestu 20 000 eiro un “K-čing” ar laimestu 8000 eiro.

Tāpat aizvadītajā gadā “Latvijas Loto” saņēma interaktīvo izložu organizēšanas licenci un ieviesa 12 interaktīvās izlozes.

Kā sacīts vadības ziņojumā, pērn azartspēļu rīkotājs īstenoja “Super Bingo” un “LatLoto 5 no 35” zīmola maiņu, realizēja “Simtgades loteriju”, kā arī veica aktuālas papildspēles un starptautiskas loterijas laimestiem “Vikinglotto” un “Eurojackpot”.

Pērn “Latvijas Loto” uzstādīja loteriju termināļus 870 tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veicinātu produktu atpazīstamību un to popularizēšanu, azartspēļu rīkotājs īstenoja sadarbību aktuālo izložu produktu popularizēšanā mazumtirdzniecības vietās “Narvesen”, “Maxima Latvija”, “Circle K” un citās. Tāpat azartspēļu rīkotājs uzlaboja “Latvijas Loto” interneta vietnes saturu, dizainu un funkcionalitāti. Pērn sākta arī mājaslapas momentloterijas sadaļu dizaina pilnveidošana.

Vadības ziņojumā sacīts, ka sociāliem mērķiem “Latvijas Loto” izmaksāja ziedojumus 37 993 eiro apmērā, par prioritāti izvirzot ar bērniem saistīto projektu atbalstu.

Nākotnē “Latvijas Loto” vadība plāno turpināt azartspēļu attīstību, pilnveidot esošos un jaunos produktus, kā arī turpināt izplatību tirdzniecības vietās.

2017.gadā “Latvijas Loto” apgrozījums bija 36,699 miljoni eiro, kas ir par 25,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet peļņa pieauga par 16,5% un bija 5,827 miljoni eiro.

“Latvijas Loto” reģistrēta 1992.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. “Latvijas loto” pilnībā pieder valstij, un tam vienīgajam ir tiesības rīkot valsts mēroga izlozes un loterijas.