BaltCap Izaugsmes fonds investē KOOL degvielas uzpildes staciju un koncepta veikalu tīklā Latvijā

0

BaltCap Izaugsmes Fonds (BaltCap Growth Fund) ir parakstījis vienošanos, kļūstot par nozīmīgu kapitāldaļu turētāju KOOL Latvija, iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Tādējādi, jauna koncepta degvielas uzpildes staciju tīkls KOOL Latvija iegūs kapitālu straujai tālākai kompānijas izaugsmei.

KOOL ir inovatīvs zīmols Latvijas degvielas uzpildes staciju (DUS) tirgū ar jaunu un mūsdienīgu konceptu. KOOL stratēģija lielā mērā balstās uz konkurētspējīgām cenām, kā arī izcilu klientu pieredzi, piedāvājot rūpīgi atlasītus un lokāli ražotus pārtikas produktus. Kopš dibināšanas, KOOL ir piesaistījis finansējumu vairāk nekā 7.5€ milj. apmērā no dažādiem vietējiem uzņēmējiem, kā arī privātiem un institucionāliem ieguldītājiem.

“Mēs esam cieši sekojuši KOOL attīstībai kopš tā dibināšanas un esam patīkami pārsteigti par vadības komandas un koncepta kvalitāti. Mēs uzskatām, ka KOOL ir pamatotas iespējas kļūt par nozīmīgu vietējās degvielas mazumtirdzniecības tirgus daļu, piedāvājot labu vietējo alternatīvu lielajiem ārzemju tīkliem,” teicis Mārtiņš Jaunarājs, BaltCap Izaugsmes fonda partneris.

“Mēs esam ļoti gandarīti, ka Baltijā vadošais privātā kapitāla fonds ir augstu novērtējis KOOL konceptu un izvēlējies ieguldīt līdzekļus KOOL. Šī investīcija mums palīdzēs turpināt KOOL tīkla attīstību, atverot vairākas jaunas degvielas uzpildes stacijas līdz 2019. gada beigām. Esam pārliecināti, ka KOOL būs ļoti konkurētspējīgs tirgus dalībnieks, ko jau ir pierādījuši esošo uzpildes staciju rādītāji un klientu lojalitāte,” teicis Sandis Šteins, KOOL Latvija valdes loceklis.

SIA Callidus Capital darbojas kā ekskluzīvs KOOL finanšu konsultants, palīdzot visos kapitāla piesaistes posmos kopš 2016.gada. 

Par BaltCap Izaugsmes fondu

BaltCap Izaugsmes fonds (BGF) ir BaltCap dibināts fonds sadarbībā ar Eiropas Investīciju Fondu (EIF), izmantojot Baltijas Inovācijas fonda (BIF) iespējas. BIF tika izveidots sadarbojoties visām trīs Baltijas valstīm – Igaunijai, Latvijai, Lietuvai, un EIF. Investoru lokā ir arī Swedbank un Luminor pārvaldītie Baltijas pensiju fondi. BGF nodrošina izaugsmes kapitālu maziem un vidējiem uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tālākai informācijai, lūdzu, apmeklējiet BaltCap mājaslapu: www.baltcap.com

Par KOOL Latvija

KOOL Latvija SIA tika dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un ZGI-3 alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. Pirmā uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī. Šobrīd KOOL ir jau atvērtas 4 degvielas uzpildes stacijas kopā ar konceptveikaliem Ādažos, Sauriešos, Līgatnē, Valmierā un viens atsevišķi darbojošs konceptveikals Rīgas centrā. Drīzumā, tiks atvērta degvielas uzpildes stacija ar konceptveikalu Rīgā.

Par Callidus Capital

Callidus Capital ir neatkarīgs finanšu un investīciju uzņēmums Rīgā, Latvijā. Callidus Capital ir vadījis investīciju un līdzekļu piesaistīšanas projektus vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā, tai skaitā liela mēroga infrastruktūras un enerģijas projektiem Latvijā. Tālākai informācijai, lūdzu, apmeklējiet Callidus Capital mājaslapu: www.callidus.lv