Bauskas slimnīca dubultojusi peļņu un audzējusi arī apgrozījumu

0

Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Bauskas slimnīca” 2018.gadu noslēgusi ar peļņas dubultošanos un apgrozījuma pieaugumu, liecina “Firmas.lv” dati.

Pērnais gads uzņēmumā beidzies ar 2,608 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 14% pieaugums, salīdzinot ar 2017.gadu. Slimnīcas vadība skaidro, ka pagājušajā gadā palielinājušies ieņēmumi no Nacionālā veselības dienesta finansētajiem pakalpojumiem, kā arī no pacientu iemaksām, kas ļāvis palielināt apgrozījumu.

Savukārt slimnīcas peļņa augusi vairāk nekā divkārtīgi – 2018.gadā tā sasniegusi 229 379 eiro, salīdzinot ar 102 306 eiro vēl pirms gada.

Mirdzas Brazovskas vadītajā medicīnas iestādē pērn nodarbināti 125 darbinieki. Pērnā gada pārskatā gan norādīts, ka šogad plānots slimnīcai piesaistīt ginekologu, dermatologu, endokrinologu, ķirurgu, kardiologu un citus speciālistu.

Slimnīca darbojas bez īstermiņa un ilgtermiņa aizņēmumiem. Lai turpinātu darbu, šogad Bauskas slimnīcā plānots veikt dažādus remontdarbus, iegādāties jaunas iekārtas un inventāru, īpaši gadījumos, ja līdzšinējo nav ekonomiski pamatoti remontēt. Dažādi atbalsta mehānismi, apdrošināšana un apmācības plānoti arī darbiniekiem.