Bezmaksas mikrorajonu sporta nodarbības turpinās joprojām – tagad iekštelpās

0

Lai veicinātu iedzīvotāju fizisko aktivitāti arī rudens un ziemas periodā, mikrorajona sporta nodarbības joprojām turpinās. Neprognozējamo laika apstākļu dēļ nodarbības no brīvās dabas tiek pārceltas uz iekštelpām. Nodarbību norises vietas tiek saglabātas katrā mikrorajonā, un tās turpināsies līdz pat decembra beigām. 

Dienvidrietumu rajonā, sākot ar 1. novembri, nodarbības notiks pirmdienās pl. 19.30 un ceturtdienās pl. 19.30 Liepājas 8. vidusskolas aktu zālē. Nodarbības veidotas kā funkcionāls vidēji augstas intensitātes treniņš, kuru vada trenere Kristīna Petermane. 

Jaunliepājas rajonā nodarbības no 6. novembra notiks otrdienās pl. 19.00 un ceturtdienās pl. 20.00 Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas sporta zālē. Nodarbības vadīs trenere Marta Kravčenko, tās paredzētas kā funkcionāls vidēji augstas intensitātes spēka treniņš, kas piemērots gan pieredzējušiem vingrotājiem, gan iesācējiem. Trenere vingrinājumus pielāgos dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. 

Laumas rajonā (Ziemeļu priekšpilsētas rajons), sākot ar 5. novembri, nodarbības notiks pirmdienās pl. 19.30 un otrdienās pl. 18.30 Liepājas Valsts tehnikuma sporta zālē (Ventspils iela 51). Nodarbības vada treneris Gvido Šalms.  Nodarbības tiek organizētas kā sporta spēles bērniem, jauniešiem un ģimenēm, iekļaujot skriešanas un vingrošanas elementus vidējā intensitātē. 

Savukārt Karostā nodarbības notiek otrdienās un piektdienās pl. 18.30 Liepājas 3. pamatskolas sporta zālē. Nodarbības vada trenere Sintija Dance. Šīs būs vidēji intensīva un vispārattīstoša vingrošana pieaugušajiem. 

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.