Birštonas kūrortpilsētas restorāns Kurhauzas atzīts par labāko Lietuvas restorānu

0

Birštonas Vasaras festivāla atklāšanas ceremonijā tika pasniegta Lietuvas kūrortu asociācijas dibinātā balva “Vasaras lauvas 2019”. Saskaņā ar kompetentās žūrijas lēmumu šo godalgoto balvu nominācijā “Labākais restorāns” saņēma Kurhauzas restorāns Birštonā.

Lietuvas kūrortu asociācijas “Vasaras lauvas” balva ir veltīta kūrortu un kūrortpilsētu pievilcības veicināšanai, tēla veidošanai, veselības un spa pakalpojumu attīstībai, inovatīviem un novatoriskiem risinājumiem. Šī balva tiek piešķirta par dažādiem sasniegumiem deviņās kategorijās –  “Nacionālā mantojuma veicinātājs”, “Kultūras mantojuma vēstnieks”, “Inovatīvu risinājumu līderis”, “Kultūras un radošās industrijas vēstnieks”, “Atpūtas un lauku tūrisma veicinātājs”, “Viesmīlīgākā viesnīca”, “Labākais restorāns”, “Mārketinga virtuozs” un “Nozares ieguldījums”.

Kandidātus vērtēja kompetentā žūrija, kuras sastāvā ir Lietuvas Republikas Ekonomikas ministrija, Lietuvas Republikas Zemkopības ministrija, Nacionālā radošo un kultūras industriju asociācija, Lietuvas viesnīcu un restorānu asociācija, Lietuvas Lauku tūrisma asociācija, Lietuvas Mārketinga asociācija un publiskā iestāde Keliauk Lietuva.