“Bite Latvija”: Pērn Latvijā visvairāk pieprasīti bija viedtālruņi melnā, zelta un zilā krāsā

0

Pērn Latvijas iedzīvotāju vidū visvairāk pieprasīti bija viedtālruņi melnā, zelta un zilā krāsā, liecina mobilo sakaru operatora “Bite Latvija” pērnā gada pārdošanas dati.

Turpretim pasaulē jau vairākus gadus pieprasītākie ir mobilie telefoni melnā un baltā krāsā.

Kā liecina “Bite Latvija” pērnā gada pārdošanas dati, “Bite Latvija” klienti visvairāk iecienījuši mobilos telefonus ar melnas krāsas korpusiem, kas īpaši iecienīti biznesa vidē – tie veido 40% no operatora pērn pārdoto mobilo telefonu apjoma. Otrajā vietā pieprasījuma ziņā ir ierīces ar zelta korpusiem (20%), bet trešajā – ar ziliem korpusiem (15%).

“Bite Latvija” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Karīna Javtušenko skaidroja, ka pēdējos gados, kopš ražotāji sākuši piedāvāt viedtālruņus ar košāku krāsu korpusiem, lietotāji arvien biežāk izvēlas tieši tos. “Piemēram, pērn Latvijā ievērojamu popularitāti iemantoja viedtālruņi zilā, violetā un tā dēvētajā toņmaiņas jeb “hameleona” krāsā. Taču vislielākais pieprasījums ir pēc zilās krāsas korpusa telefoniem,” teica Javtušenko.

Viņa piebilda, ka pērn “Bite Latvija” veikalos pieprasītākie mobilo telefonu modeļi ar zilas krāsas korpusu bija “Huawei P20 Lite”, “Huawei Mate 10 Lite” un “Samsung Galaxy J5”. Tāpat pieprasīti viedtālruņi bija “Huawei P20 Pro” un “Honor 10”.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Bite Latvija” 2017.gadā strādāja ar 91,642 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 72,4% un bija 12,664 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 2005.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 99,085 miljoni eiro. “Bite Latvija” 100% kapitāldaļas pieder “Bite Lietuva”, kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums.