Bugatti ietaupa SUV kā daļu no plašāka modeļa diapazona

0

Bugatti varētu pievienoties konkurējošajiem ultraluxury zīmoliem Rolls-Royce un Bentley, lai ražotu SUV, lai paplašinātu savu diapazonu, Bugatti prezidents Stefans Vinkelmans sacīja intervijā Parīzes autoizstādē.

Vinkelmans teica, ka diskusijas gaitā ir virkne šasiju un motora variantu, kā arī SUV, kas atbilst nosaukuma plāksnīšu miljardieru mērķauditorijai.

VW grupas ultraluxury zīmols pašlaik veido dažādas Chiron versijas, un šonedēļ tika prezentēts pārdots 5,9 miljonu dolāru Divo supercar Eiropā.

“Zīmols ir gatavs vairāk,” teica Winkelmann, kura Divo ir 1500 dzinēju jauda. “Mūsdienās zīmols ir W-16 dzinējs, taču tas nemaz nebūs sirds mūžīgi.”

Pieprasījums pēc ekskluzīvām automašīnām lielā mērā ir atdalīts no automašīnu nozares, kas cīnās pret stingrāku emisiju regulējumu un pieaugošajiem tirdzniecības šķēršļiem.

Tādi transportlīdzekļi kā Divo, Ferrari Monza supercar un Aston Martin Valkyrie parasti konkurē ar luksusa dzīvokļu vai jahtu pirkšanu, nevis par pieņemamiem transporta līdzekļiem. Ar dažiem finansiāliem ierobežojumiem pircēji meklē aktīvus, kas varētu kļūt par vērtīgu kolekciju priekšmetu.

Ierobežota vadība

Divo gadījumā tā ir ceļa likumsakarība, bet ceļu būvē tā, lai tā maksimālais ātrums būtu 380 km / h (236 jūdzes / stundā), bet ražošanai ir ierobežota līdz 40 automobiļiem, uzlabojot ražojuma apelāciju tāpat kā 1,6 miljonus eiro (1,85 miljonus eiro) Monza, kuru 499 vienību palaišana jau ir piešķirta Ferrari visvairāk lojālajiem klientiem.

Viņķelmans teica, ka Bugatti paplašināšanās, kas bieži tika izmetināta kā lielisks VW Group pārmērīgu inženierijas budžetu piemērs ražotāja iepriekšējās vadības laikā, ir ekonomiski izdevīga.

“Mums ir jānāk klajā ar pārliecinošu piķi mūsu akcionāriem, kas attaisno saistīto ieguldījumu,” sacīja vadītājs, kas iepriekš vadīja Itālijas meitasuzņēmumu VW Group Lamborghini. Hibrīda dzinējs “varētu būt daļa no nākotnes – jūs uzskatāt par sociālu pieņemšanu attiecībā uz emisijām.”