Coasting along

0

Kā arī piesaista ciemus kalnos, tirgotāju takas (camino real) saistītās piekrastes kopienas. Labākās takas atrodas ziemeļu krastā. Bruģēti celiņi noveda pie pamestām haciendām, veciem fortiem un piekrastes ciematiem, kur vietējie iedzīvotāji sēž ārpus restorāniem ar plāksnēm, kas ir uzlīmētas ar kamaroniem (garnelēm). Viņi bieži svārki piekrasti, uz kuriem ir aicināti klinšu baseini, lai konkurētu ar Garachico.

Dienvidos un austrumos ir arī laba piekrastes pastaigu daļa. Kosta del Silencio var būt tūristu iecienīta teritorija, bet sirreāls krastmala ap Montañas Amarilla ir patīkamāks šoks, jo kūrortu bāri un kafejnīcas jums ir jānokārto. El Médano ir vieta garām, sapņainām pastaigām gar dažām labākajām salas pludmalēm, savukārt Gümaras malpa ir vulkāniskie badlands, kas ir pilni ar negaidītām ziņām, piemēram, sāls dzīvokļiem un militārajām kastēm.

Tas ir šis savvaļas kontrastējošo ainavu sajaukums, vēstures momentuzņēmumi un ekspozīcija lauku eksistencei, kas gadu desmitos nav mainījusies, kas padara kājām pa Tenerifi tik unikālu un atalgojošu prieku.