CoolSculpting tauku sasaldēšana – atvadies no liekajiem tauciņiem uz visiem laikiem!

0

Vai arī tev ir gadījies nonākt pie secinājuma, ka, neatkarīgi no tā, cik aktīvi tu darbotos sporta zālē, ēstu veselīgāk vai dzertu vairāk ūdens, ir teju neiespējami atbrīvoties no “mīlas rokturīšiem” sānos, mīkstā punča, kā arī “peļu vēderiņiem” jeb ļenganajiem augšdelmiem? Daudzas sievietes un vīrieši izdzīvo šo cīņu, cenšoties ievērot striktas diētas un “nokausējot” sevi sporta zālē. Taču ir arī citas alternatīvas. Ja doma par operāciju tevi nesaista, pievilcīgākas ķermeņa formas iespējams iegūt ar CoolSculpting.

Kas ir CoolSculpting?

Tā ir inovatīva ķermeņa strukturēšanas tehnoloģija, kas efektīvi iznīcina zemādas taukšūnas. Šī ir kriolipolīzes jeb tauku sasaldēšanas pieprasītākā iekārta pasaulē, kas vienas procedūras laikā palīdz samazināt tauku apjomu problēmzonā līdz pat 25%.

Viena no svarīgākajām kriolipolīzes priekšrocībām – ar to nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās vai atsāpināšana, jo tiek izmantota aukstuma terapija. Precīzi noregulētā, zemā temperatūra iznīcina taukšūnas, taču nebojā blakus esošos audus, nervus un asinsvadus. Sašķeltie tauki tiek pārstrādāti, bet atmirušās šūnas – izvadītas no organisma.

Kāda ir procedūras gaita un kur to veic?

CoolSculpting tauku sasaldēšana tiek veikta prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikā, Rīgā, Firsa Sadovņikova ielā 20. Šeit atrodas Baltijā vienīgā CoolSculpting iekārta.

Lai pielāgotos katra pacienta vēlmēm un iespējām, vispirms klīnikas dermatologi veic padziļinātu konsultāciju, nepieciešamības gadījumā piesaistot citus speciālistus. Vizītei iespējams pieteikties mājas lapā dermatologs.com, pa tālruni 28699111 vai, rakstot uz e-pastu info@dermatologs.com.

Pēc vizītes tiks izveidots procedūru plāns. Viena tauku sasaldēšana seansa ilgums ir 35 līdz 60 minūtes, ņemot vērā apstrādes zonu. Procedūras laikā, izmantojot CoolSculpting iekārtu, tās uzgali piespiež pie problēmzonas un ar vakuumu iesūc tajā ādas audus. Šajā brīdī jūtams vēsums. Visā seansa laikā pacients var relaksēties – klausīties mūziku, lasīt žurnālu, skatīties filmu.

Pēc zonas apstrādes, 2 – 3 minūtes tiek veikta dziļā audu masāža. Tā spēj uzlabot kriolipolīzes rezultātus līdz pat 67%. Pēc tam uzreiz iespējams atgriezties darbā, skolā, un citās ikdienas gaitās. Procedūra var radīt apsārtumus, zilumus, un ādas jutīgumu, taču tas pāriet pāris dienu laikā.

Vai kriolipolīze ar CoolSculpting tehnoloģiju ir man piemērota?

Šī procedūra ir piemērota ikvienam, kurš vēlas tikt vaļā no liekajiem tauciņiem. Vīrieši visbiežāk tos izvēlas likvidēt ķermeņa augšdaļā, it īpaši uz vēdera, savukārt sievietes izvēlas procedūru veikt gurnu un gūžu apvidū. Kriolipolīze piemērota šādām zonām:

 • Sāniem;
 • Vēderam;
 • Sēžas zonai;
 • Augšstilbiem;
 • Muguras zonai;
 • Rokām;
 • Dubultzoda likvidēšanai.

Tauku sasaldēšanu ar šo inovatīvo tehnoloģiju nedrīkst veikt, ja ir krioglobulīnēmija jeb aukstuma nepanesamība, kā arī reta asins slimība – paroksizmālā aukstuma hemoglobinūrija. Tāpat to nedrīkst darīt grūtniecības vai laktācijas periodā.

Savukārt īpaša uzmanība jāievēro šādos gadījumos:

 • Ja ir izteikta jutība pret aukstumu;
 • Bojāta asins cirkulācija apstrādājamā zonā;
 • Neiropātiskas slimības;
 • Bojāta ādas jutība
 • u.c. ādas problēmas, par kurām sīkāk var noskaidrot konsultācijas laikā.

Cik droša ir šī procedūra?

CoolSculpting tauku sasaldēšana šobrīd ir līderis savā jomā, un visu laiku tiek veikti jauni pētījumi, kā arī tehnoloģijas uzlabojumi. Iekārtai ir temperatūras kontroles sistēma, kas novērš apsaldēšanas vai rētu veidošanās risku. Līdz šim pasaulē ir veikti vairāk nekā četri miljoni procedūru, no kurām 79% klientu ir bijuši apmierināti ar rezultātu. Dodies uz Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīniku un pārliecinies par procedūras iedarbību!