Darbu “Grobiņas” padomē atstājuši Jānis Liepiņš un Ģirts Milgrāvis

0

Rīga, 16.maijs, LETA. Kažokzvēru audzētāja “Grobiņa” padomē darbu atstājuši Jānis Liepiņš un Ģirts Milgrāvis, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Kompānijas pārstāvji informē, ka trešdien “Grobiņas” valde saņēmusi abu attiecīgo padomes locekļu iesniegumus par atkāpšanos no padomes locekļu amatiem.

Jautājums par jaunas “Grobiņas” padomes ievēlēšanu tiks iekļauts kompānijas nākamās akcionāru sapulces dienaskārtībā, kuru plānots sasaukt līdz 2018.gada 30.jūlijam.

Tādējādi “Grobiņas” padomē darbu turpina padomes priekšsēdētāja vietniece Argita Jaunsleine un padomes locekle Evija Šivare.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2017.gada septembrī darbu kompānijas padomē atstāja padomes priekšsēdētājs Ojārs Osis.

Tāpat ziņots, ka “Grobiņa” pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 3,16 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,9% vairāk nekā 2016.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 762 651 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

2016.gadā 29.jūnijā Liepājas tiesa apstiprināja “Grobiņas” tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu. Tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna realizācijas termiņš tika noteikts divi gadi, taču 2018.gada martā termiņš tika pagarināts uz vēl diviem gadiem.

“Grobiņa” audzē ūdeles kažokādu ieguvei. Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Pēc biržas datiem, 2018.gada aprīļa beigās Robertam Gžegožam Meleņčukam (Robert Grzegorz Mielenczuk) piederēja 41,27% “Grobiņas” akciju, Gundaram Jaunsleinim – 25,75%, bet Argitai Jaunsleinei – 23,98% akciju.