Diskutēs par ģimenes budžeta plānošanu

0

“Swedbank” šodien rīkos diskusiju par ģimenes budžeta plānošanu – “Vecāki, bērni un nauda”. “Finanšu plānošana nebūt nav viegla, īpaši, ja ģimenē ir bērni, jo ikdienas vajadzību loks un līdz ar to arī finanšu izdevumi aug līdz ar katru no bērniem. Šobrīd gan novērojams, ka ģimenes bieži vien iestrēgts īstermiņa budžeta plānošanā, domas par savu un bērnu nākotni atliekot uz vēlāku. Taču vecāku attieksme pret naudu un gudra tās pārvaldīšana ir labākais piemērs un palīgs bērna izpratnei par finanšu pratību,” sacīja Jakubovska.

Viņa informēja, ka diskusijā “Vecāki, bērni un nauda” tiks runāts par to, kā veiksmīgāk plānot ģimenes budžetu un kā ar savu piemēru veicināt bērnos izpratni par naudu, plānot tēriņus un veidot uzkrājumus. Tostarp ekspertu lomā iejutīsies arī paši bērni.

Diskusija notiks plkst.14 “Swedbank” centrālajā ēkā, Balasta Dambī 15. Tajā piedalīsies divu dēlu mamma, bloga “Viensplusviens.lv” autore Laura Grēviņa, divu meitu mamma, topošā ārste, dūla un jauno vecāku izglītotāja Katrīna Puriņa-Liberte, trīs bērnu tēvs, modelis Mikus Lasmanis, “Swedbank” Finanšu institūta eksperte Evija Kropa un psiholoģe Gunita Kleinberga. Diskusiju vadīs piecu bērnu mamma un žurnāla “Mans Mazais” galvenā redaktore Sindija Meluškāne.

Savukārt bērnu viedokli diskusijā pārstāvēs Meluškānes meita Anna (12 gadi), Puriņas-Libertes meita Šarlote (deviņi gadi), kā arī Lasmaņa meita Jasmīna (astoņi gadi).

Pēc aktīvu apmēra “Swedbank” ir lielākā banka Latvijā.