Divas Latvijas kamaniņu divnieku ekipāžas Siguldā atrodas pirmajā trijniekā pēc PK posma pirmā brauciena

0

Divas Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāžas – Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un brāļi Andris un Juris Šici – atrodas attiecīgi otrajā un trešajā vietā pēc Siguldā notiekošā Pasaules kausa izcīņas sestā posma pirmā brauciena.

Pirmajā vietā pēc pirmā brauciena ir Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Toni Egerts/Saša Benekens no Vācijas, kuri Gudramoviču/Kalniņu apsteidz par 0,161 sekundi.

Savukārt pieredzējušie Šici no līderiem atpaliek 0,225 sekundes, kamēr ceturtie ir titulētie vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts.

Tikmēr vāju pirmo braucienu aizvadīja trešā Latvijas ekipāža Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, kuri pieļāva arī vienu rupju kļūdu un pagaidām spiesti samierināties ar 13.vietu.

Kopumā startē 18 divnieku ekipāžas.

Otrais brauciens divniekiem sāksies plkst.16.05. Sacensības tiešraidē translēs kanāls “Best4Sport TV”.

Gudramovičs/Kalniņš piektdien uzvarēja Nāciju kausā, kas kalpoja kā kvalifikācija Siguldas posmam.

Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos līderi ar 625 punktiem ir Egerts/Benekens, bet dalītu otro vietu ar 516 punktiem ieņem austrieši Tomass Šteiss/Lorencs Kollers un Vendls/Arlts.

Aiz pirmā trijnieka ar 381 punktu seko Šici, devītajā vietā ar 302 punktiem ir Putins/Marcinkēvičs, bet 16.pozīciju ar 71 punktu ieņem Gudramovičs/Kalniņš.

Savukārt dāmām pirmais brauciens sestdien sāksies plkst.17.30, bet otrajam sākums būs plkst.18.55.

Latviju šajā posmā pārstāvēs Ulla Zirne, Elīza Cauce un Kendija Aparjode. Zirnei un Caucei jau bija garantēta vieta pamatsacensībās, kamēr Aparjode piektdien svinēja uzvaru Nāciju kausā.

Svētdien paredzētas kungu un komandu stafetes sacensības.

Pasaules kausa posms Siguldā šajā nedēļas nogalē norisināsies 26.reizi vēsturē, bet pēcolimpiskajā sezonā šajā Latvijas pilsētā viesosies 110 sportisti no 23 valstīm.

Pēc šī posma pasaules labākajiem sportistiem būs viena brīva nedēļa, bet janvāra beigās Vinterbergas trasē Vācijā notiks pasaules čempionāts, bet pēc tam februārī Oberhofā būs arī Eiropas meistarsacīkstes.

Šajā Pasaules kausa sezonā paredzēti deviņi posmi, sezonai noslēdzoties februāra izskaņā Sočos.