Divi Lisabonas “Benfica” līdzjutēji pirms Eiropas līgas spēles aizbraukuši uz nepareizo Frankfurti

0
epa07512557 Benfica players during a training session in Frankfurt Main, Germany, 17 April 2019. Benfica will face Eintracht Frankfurt in their UEFA Europa League quarter final, second leg soccer match on 18 April 2019. EPA/ARMANDO BABANI

Divi Portugāles futbola kluba Lisabonas “Benfica” līdzjutēji pirms savas komandas UEFA Eiropas līgas spēles aizbraukuši uz nepareizo Frankfurti.

Vācijas klubam Frankfurtes “Eintracht” ceturtdien Eiropas līgas ceturtdaļfināla atbildes mačā jāuzņem “Benfica” futbolisti, bet divi Portugāles komandas fani cītīgi sociālajā tīklā “Instagram” dokumentēja savu ceļojumu no dzimtenes uz Vāciju, viņiem mērojot ceļu arī caur Parīzi.

Ceļojumu viņi veica ar automašīnu, bet tā noslēgumā Alvaru Oliveira publicēja fotogrāfiju, kurā viņš redzams pie “Frankfurte pie Oderas” zīmes. Šī vieta atrodas Vācijas austrumos netālu no robežas ar Poliju, tomēr “Eintracht” klubs bāzējas Frankfurtē, kas atrodas Mainas upes krastos. Uz to, ka fani ieradušies nepareizajā pilsētā, norādīja citi “Instagram” lietotāji.

Abas Frankfurtes šķir 610 kilometri jeb, rupji rēķinot, sešu stundu brauciens ar auto.

“Tagad mums priekšā ir papildus sešu stundu brauciens,” savā kontā publicētajā video atzina Oliveira.

Abu komandu pirmajā cīņā “Benfica” uzvarēja ar 4:2 un ir tuvu tam, lai sasniegtu Eiropas līgas pusfinālu.