Eiropas Izaicinājuma kausā finišē latviešu pārstāvētās komandas

0

CEV Izaicinājuma kausa pamatturnīra 1. kārtu nepārvarēja ne Arta Caica pārstāvētā „Saaremaa VK”, ne Avo Kēla vadītā „Parnu VK”, zaudējot spēcīgiem pretiniekiem.

Dalību CEV Izaicinājuma kausa izcīņā jau otrdien beidza Arta Caica pārstāvētā Igaunijas čempione „Saaremaa VK”, kas pēc zaudējuma Puatjē „Stade Poitevin” komandai savā laukumā piecos setos sīvā cīņā piekāpās Francijas čempionāta augšgala komandai arī viesos – 0:3 (-24, -22, -21). Artis Caics nospēlēja visu maču, gūdams 3 punktus, visus – ar bloku.

Vēl mazāk izloze bija saudzējusi Avo Kēla vadīto Pērnavas komandu, kas trešdien 1. kārtas atbildes mačā Moncā tikās ar Itālijas čempionāta turnīra tabulas vidusdaļas komandu „Vero Volley”. Itālieši pirms nedēļas viesos bija uzvarējuši trijos setos, un to pašu viņi paveica arī savā laukumā, svinot panākumu ar 3:0 (21, 22, 19).

„Parnu VK” rindās visu maču pret itāliešiem aizvadīja Toms Švans, kurš sakrāja 6 punktus, no tiem 3 – ar netveramām servēm. 2. setā Tāveta Lepika vietā laukumā devās Atvars Ozoliņš un līdz mača beigām guva 2 punktus.