Evelīna Pārkere atzīstās par šovu “Gribi kļūt slavens?”

0

Blogere, jūtūbere Evelīna Pārkere emocionālā video atzīstas, cik jauka bija ideja veidot šo šovu, cik pacilāta viņa bija no idejas vien sākotnēji, taču, nezinot neko, par to kāda loma viņai atvēlēta. Producentu kompānija “mainīts nosaukums” esot sūtījusi gatavus scenārijus dienu vai pāris stundas pirms šova kārtējās epizodes filmēšanas. Līdz ar ko viņa savā video

 norāda, ka viņai nav bijusi iespēja ietekmēt situāciju un kaut ko mainīt, jo ticis izdarīts liels spiediens uz viņu no producentu puses.
Blogere norāda cik viņa nesmukā gaismā esot parādīta skatītājiem , taču nevienā epizodē neesot parādītas viņas labās īpašības, ka esot palīdzējusī dalībniekiem un motivējusi viņus atlasē darīt to, kas katram padodas vislabāk un neesot mudinājusi darīt neko apkaunojošu kā to darījis Rojs Rodžers. Lai iegūtu vēl vienu iespēju stāties žūrijas priekšā Rojs lika vienam dalībniekam peldēties strūklakā un citai ielīst miskastē.
Blogere vaino producentu kompāniju par to, ka viņai nav bijis laika sagatavoties un apdomāt ko runās filmēšanas laikā un kā sagatavosies tam visam. Video parādās skrīnšoti, ko producenti ir rakstījuši viņai un norādot to, kas jāpārmet katram dalībniekam. Tāpat diezgan emocionāli stāsta par to, ka viņai nav bijusi nojausma pat par to, kas vispār notiks un kas ko organizē vai dara, jo bijusi izolēta no producentu puses ar informāciju un neviens no dalībniekiem arī ar viņu nav sazinājies nu vispār informācijas vakuums par topošo pasākumu Kalnciema kvartālā.
Par ballīti kā tādu viņai pašai domas dalās, jo vienā brīdī video viņa stāsta ka viņai tomēr nepatika tas viss ko redzēja, tāpat arī nepatika producentu izdarītais spiediens uz viņu visu kritizēt un tai pat laikā atzīstas, ka uzrīkot ballīti ar “0” budžetu tomēr var un par to viņa it kā uzslavē, kaut pirms brīža teica pretējo. Ar šo video viņa acīmredzot vēlējās atvainoties dalībniekiem par to, ka tik nežēlīgi izturējusies pret dalībniekiem. Blogere arī norāda, ka nav zinājusi pat to, ka dalībnieki ir dabūjuši sponsoru RedBul, kas ar viņas līdzšinējo sadarbības partneri, ir sagādājušas problēmas turpmākai sadarbībai.
Visa video garumā ir viens vienīgs emocionāls monologs, izņemot Roja teikto, par to cik gūti viņai ir sadzīvot ar to, ka šobrīd par viņu ir ne visai labs priekšstats skatītāju priekšā un kā ar viņu ir manipulēts, izmantojot viņas jaunību un naivumu.