Festivālā “Skaņu mežs” uzstāsies Tērstons Mūrs, Tristans Miraijs un “Tesa”

0

Mūzikas namā “Daile” šodien plkst.20 notiks festivāla “Skaņu mežs 2018” ceturtais koncertvakars, kurā uzstāsies Tērstons Mūrs, Mats Gustavsons, Tristans Miraijs un “Tesa”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Pirmais uz skatuves kāps pašmāju pianists, komponists Rūdolfs Macats, bet pēc tam franču komponists Tristians Miraijs kopā ar ansambli “Quatuor Diotima”, kura sastāvā muzicē vijolnieki Juņpens Žao un Konstansa Ronzatī, altists Franks Ševaljē un čellists Pjērs Morlē.

Koncerta vidus daļā uz skatuves kāps Berlīnē dzīvojošā itāļu komponiste Katerina Barbjeri, kura atskaņos mūziku ar analogiem sintezatoriem, savukārt grupas “Sonic Youth” dibinātājs Tērstons Mūrs kopā ar zviedru eksperimentālās mūzikas mākslinieku Matsu Gustavsonu sniegs trokšņu mūzikas koncertu.

Pasākuma turpinājumā uzstāsies reperis Regans Farkuhars jeb “Busdriver”, kā arī Londonas eksperimentālās mūzikas mākslinieku Agnesas Gričkovskas un Aleksandra Džonstona duets “Naked”. Savukārt vakara noslēgumā koncertu sniegs pašmāju eksperimentālā roka grupa “Tesa”.

Festivāla turpinājumā rītdien, 13.oktobrī, festivālā “Skaņu mežs” uzstāsies Ēriks Krišfelds, Viljams Basinskis, “Red Trio”, “Grouper”, “RP Boo” un “Regis”.