Fiat Chrysler iznomā GM, Magna Steyr veterāns par augstāko iepirkuma lomu

0

Fiat Chrysler Automobiles ir iecēlis Karnu Smīliju, Magna Steyr un General Motors veterānu, kurš strādāja inženierzinātnēs, piegādātāju kvalitātē un iegādē, jaunizveidotajā iepirkumu un piegādes ķēdes virsnieka amatā.

Smiley, 48, ziņos izpilddirektoram Mike Manlijam, kurš lēnām pirms Marchionne nāves pārcēlās lēnām reorganizēt savu vadošo komandu kopš uzņēmuma vadītāja pārņemšanas no ilggadējā izpilddirektora Sergio Marchionne. Smiley arī tika nosaukts par FCA grupas izpildpadomi, kas ir automobiļa augstākā operatīvā struktūra.

Smiley pēdējās lomas ir prezidents un valdes loceklis ražotāja Magna Steyr Āzijā. Viņš bija arī vecākais viceprezidents un savienojuma un sensoru produktu veidotāja TE Connectivity ģenerāldirektors.

FCA sacīja, ka Smiley ieņem aizvien lielāku atbildību par inženierzinātnēm, piegādātāju kvalitāti un iepirkumu GM, ASV, Meksikā un Ķīnā.

“Carl iegūst ievērojamu globālo pieredzi FCA un GEC gan operatīvās spējas, gan kā pierādīts automobiļu biznesa līderis,” Manley teica otrdien. “Tā kā mēs uzņemam uzņēmumu jaunajā gadā, mēs padziļinām mūsu vadītāju soli, paplašinot GEC kompetenci, pievienojot piegādes ķēdes pārvaldības funkciju.”

Vēl viens solis, Scott Thiele, Ziemeļamerikas vadītājs, iegādājies paplašinātu lomu kā piegādes ķēdes Ziemeļamerikas vadītājs papildus viņa pašreizējai iepirkuma lomai.

Manley teica, ka Thiele pēdējo gadu laikā ir “izšķiroša nozīme, lai panāktu globālo atbilstību mūsu iepirkuma operācijām. Tagad viņš centīsies pievērsties inovācijām un pastiprināt sadarbību ar mūsu piegādātājiem Ziemeļamerikas reģionā.”

(Avots : europe.autonews.com )