Grupas “Instrumenti” koncertu Daugavas stadionā iesildīs dziedātāja Aminata

0

Grupas “Instrumenti” koncertu Daugavas stadionā 31.augustā iesildīs dziedātāja Aminata, aģentūru LETA informēja grupas pārstāve Līva Pētersone-Kļaviņa.

Aminatas uzstāšanos “Instrumentu” koncertā Pētersone-Kļaviņa skaidroja ar grupas mūziķu uzskatiem, kuri pauž, ka Aminata ir viena no spēcīgākajām vokālistēm Latvijā. Vārdu patiesumu pierāda arī grupas dalībnieka Jāņa Šipkēvica sadarbība ar Aminatu viņas jaunākajā dziesmā “Maiga vara”.

Arī pati Aminata pauda sajūsmu par dalību koncertā, norādot, ka vienmēr grupas “Instrumenti” koncertus vērojusi kā šovu, tāpēc ir priecīga būt daļa no tā.

“Instrumenti” dalībnieks Šipkēvics sacīja, ka vērienīgajā koncertā varēs dzirdēt gan dziesmas no albuma “Tru”, gan no šajā gadā klajā laistā albuma “Cilvēks”. Šipkēvics atklāja, ka daļu no koncerta iepriekš varēja redzēt koncertos Kuldīgā un Alūksnē, taču Daugavas stadionā šie koncerti tiks apvienoti vienā.

Grupas pārstāve atzīmēja, ka “Instrumenti” uz skatuves kāps plkst.21, savukārt Aminatu koncertu sniegs plkst.20. Ieeja koncertā no plkst.18.