Gucci 2019. gada pirmsskolas skatījums ietver brīnišķīgus izdrukas un garšīgas uzkodas

0

Ir dažas lietas, ko mēs ceram uz to, kā mēs gaidīsim uzskaites izlaidumus, it īpaši, ja tie attiecas uz Gucci. Etiķete nenoliedzami ir galvenais modes industrijas ietekmētājs, un pēdējās sezonas ir pavadījušas gan skrejceļu, gan ielu stila ziņā. Es domāju, ka ir iemesls, kāpēc mēs redzējām slaveno dubulto G logotipa jostu ikvienam no Kendall Jenner līdz mūsu bagātajam tanim Susanam 2018. gadā.

Īss stāsts īss, pateicoties zīmola nenormālajam panākumam dažu pēdējo mēnešu laikā, mēs gaidījām Gucci 2019. gada rudens izskatu, gaidot bērnu Ziemassvētku vakarā. Un, kad tas beidzot samazinājās … teiksim, ka mēs neesam vīlušies.

Photo: Instagram (@gucci).

Rokasgrāmatu fotografēja Harmony Korine, Spring Breakers scenārists un režisors. (Jūs zināt, šī filma, kurā Selena Gomez, Vanessa Hudgens un Ashley Benson dodas uz pilnīgu, līkumainu noziegumu? Jā, tas ir viens.) Citiem vārdiem sakot, tiklīdz mēs dzirdējām Korīna vārdu, mēs to jau zinājām Bija shamazing. Mums bija taisnība.

Kaut kur Pompejas drupās stāv visdažādākie augstas modes modeļi, kas izvilkti milzīgos bāros, tonnas divkāršu G, un … pagaidiet, vai tas ir Powerade? (Atjaunināt: Jā. Jā, tas ir.) Divu gabalu komplekti, potītes garuma mēteļi, uzvalku jakas un uzkodas ietver faktisko izskatu, un, bez šaubām, pasaule ir izsalcis vairāk – saka absolūti paredzēta.

Harmony Korine/Gucci

Harmony Korine/Gucci

Harmony Korine/Gucci

 

Photo: Instagram (@gucci).

Tagad mēs vēlētos pārsteigt tikai dažas no galvenajām detaļām. Pirmkārt, vai uzkodas tiešām ēda? Būtu tik kauns, ka tos izniekotu. Otrkārt, vai uz skrejceļa parādīsies uzkodas? Treškārt – ja tā, vai tie būs pieejami auditorijai vai tikai modeļiem? Ceturtkārt – vai modeļi ēd pudiņus?

Avots (stylecaster.com)