Iegūsti jutekliskas un valdzinošas lūpas salonā Nofrete

0

Skaistumkopšanas salons Nofrete E. Melngaiļa ielā 5, Rīgā apvieno senās ēģiptiešu zināšanas ar mūsdienīgiem risinājumiem, un sniedz iespēju palutināt sevi ar daudzpusīgām ķermeņa un sejas procedūrām, sniedzot harmoniju, pozitīvismu un iekšējo starojumu. Tikai iekšēji starojot var starot arī ārēji un pozitīvi uzlādēt apkārtējos. Tā arī ir uzņēmuma galvenā vērtība – patiesas rūpes un individuāla pieeja katram klientam un ikvienai ķermeņa daļai, no matu galiem, līdz pat papēžiem. Skaistumkopšanas salons Nofrete par saviem klientiem parūpējas gan ar inovatīvām, gan jau pārbaudītām metodēm un procedūrām. 

Lūpas ir vairāk nekā jutekliskākā ķermeņa daļa

Lūpas ir ne tikai gremošanas orgānu sistēmas sākums un svarīgākā ķermeņa daļa piedzimstot, tās arī fiziski nodrošina skaņas saklausāmu izplūšanu no plaušām un pateicoties lūpām, cilvēkam ir spēja veidot noteiktas skaņas, kas ir runas pamatā. Ikvienam no mums ir unikālas lūpas, tāpēc to nospiedumi ir tikpat neatkārtojami kā pirkstu nospiedumi. Tieši tāpēc par lūpām īpaši jārūpējas gan ikdienā, gan palutinot tās ar skaistumkopšanas procedūrām salonā. 

Diemžēl, gadiem ejot, lūpas tiek pakļautas dabiskam novecošanās procesam. Tās kļūst plānākas, zaudē apjomu un lūpu kaktiņi nolaižas. Vienkāršs un dabisks veids, kā palielināt lūpas, ir hialuronskābes injekcijas. Tas ir dabiska cilvēka ādas sastāvdaļa, kas ir ļoti būtiska hidrobalansa jeb mitruma līmeņa noturēšanā. Pateicoties augstajam blīvumam, tiek aizpildīti zemādas tukšumi un dobumi. Grumbas un krokas tiek aizpildītas no iekšpuses, padarot tās jutekliskas, jaunavīgas un valdzinošas. 

Pilnīgas un izteiksmīgas lūpas – ikvienas sievietes sapnis

Procedūra, kurā veic lūpu palielināšanu, aizņem vien 30 minūtes laika, taču efekts ir nepārspējams! Tiek akcentēta lūpu kontūra, padarot tās izteiksmīgākas, aizpildītas grumbiņas un stabilizētas mariaonetes līnijas. Pateicoties hialuronskābei, iespējams pacelt lūpu kaktiņus, kas, ja ir noslīdējuši, nereti liek izskatīties dusmīgam un īgnam. Uzskata, ka pilnīgas lūpas simbolizē dāsnumu, atsaucīgumu un jūtīgumu. Injekcijas nodrošina lūpu apjomu un novērš asimetrijas problēmu, padarot tās pilnīgākas. 

Citas procedūras skaistumkopšanas centra Nofrete klāstā

Skaistumkopšanas salonā Nofrete tiek piedāvātas dermatologa un kosmetologa konsultācijas, kā arī dažādas efektīvas procedūras: 

  • Sejas tīrīšana ar mikrodermabrāziju, pīlingu, augļskābēm
  • Permanentais grims, skropstu pieaudzēšana, uzacu korekcija
  • Skaistuma injekcijas, plazmoliftings, mezoterapija
  • Botulīna injekcijas
  • Sejas maskas
  • Fotoatjaunošana
  • Pigmentācijas normalizācija
  • Iespēja modelēt un veikt figūras korekciju
  • Cukura vaksācija, fotoepilācija, epilācija
  • Dažādi masāžas veidi, piemēram, klasiskā, karsto akmeņu, pretcelulīta, Taizemes pēdu masāža, pēdu masāža ar čaumalām.

Izcilība nozarē un nemainība kvalitātē

Lai pārliecinātos par nemainīgo kvalitāti un procedūru auglīgo ietekmi uz fizisko un garīgo veselību, noteikti ir vērts piezvanīt 27292200 vai 26827243 un pieteikties vizītei. Īpašai ērtībai salons piedāvā apsargājamu autostāvvietu. 

Baudi mirkli sev un skaties spogulī ar smaidu!