Ikgadējā akcijā “Dienas bez rindām” iedzīvotājus mudinās ar valsti un pašvaldībām sazināties elektroniski

0

No šodienas līdz 21.septembrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kuras mērķis ir aicināt sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciālists Toms Kursītis.

Tāpat iniciatīvas mērķis ir arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

Akcija notiek jau piekto reizi un šogad tajā piedalīsies vairāk nekā 100 partneru, valsts un pašvaldību iestāžu un to filiāļu visā Latvijā.

Akcijas atklāšanas pasākums notiks Rīgā, Audēju ielā 16, un tajā piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja Vineta Sprugaine, kā arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Onzule. Pasākumu vadīs televīzijas raidījumu vadītājs Juris Šteinbergs.