IT uzņēmuma “Lursoft IT” peļņa pērn augusi līdz teju 205 000 eiro

0

Informāciju tehnoloģiju (IT) izstrādes un informāciju pakalpojumu sniedzēja SIA “Lursoft IT” pērn strādāja ar 1,592 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 21,7% līdz 204 887 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Vadības ziņojumā minēts, ka pārskata gadā kompānija izstrādāja vienotu tiesu ekspertu reģistra programmatūras risinājumu un tā papildinājumus, turpināja sadarbības projektus ar partneriem, vērtējot uzņēmējdarbības vidi, tās tendences un dinamiku, kā arī veicot dažādus pētījumus ar tautsaimniecības attīstību Latvijā.

Nākotnē “Lursoft IT” vadība plāno paplašināt pakalpojumu klāstu, kā arī meklēt jaunus noieta tirgus un sadarbības partnerus. Tostarp kompānija plāno turpināt darbinieku apmācības, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas kvalitāti, palielinātu pārdošanas apjomus un uzlabotu projektu pārvaldību. Kompānijas vadība prognozē, ka, ja klientu pirktspēja nemazināsies, “Lursoft IT” 2018.gadā turpinās sekmīgi attīstīties.

Kompānija reģistrēta 1993.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 7100 eiro.

“Lursoft IT” 50% kapitāla daļu pieder Eināram Ernestsonam, savukārt pa 25% kapitāla daļu pieder Aināram Brūvelim un Verneram Hilam.

2016.gadā “Lursoft IT” strādāja ar 1,646 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,8% mazāk nekā 2015.gadā, bet peļņa saruka par 15,4% un bija 168 344 eiro.

“Lursoft IT” pamatdarbība ir datu apstrādes pakalpojumi un programmēšana, programmatūras izstrāde, apkalpošana, konsultēšana un uzturēšana.