Jevpalovs ar gūtiem vārtiem palīdz komandai izcīnīt uzvaru AHL mačā

0

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs sestdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionātā mačā, palīdzēdams Lavālas “Rocket” komandai izcīnīt uzvaru.

“Rocket” viesos ar rezultātu 6:5 (2:2, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Manitobas “Moose” vienību.

Jevpalovs vārtus guva trešā perioda piektajā minūtēm, kad palīdzēja “Rocket” komandai panākt 5:4. Viņš šajā duelī vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 38 spēlēs guvis astoņus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Turpretī zaudējumu sestdien cieta uzbrucējs Teodor Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda izbraukumā ar 3:5 (0:3, 2:1, 1:1) piekāpās Šarlotas “Checkers” hokejistiem.

Bļugers šajā duelī četras reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Šosezon viņš 40 spēlēs guvis 17 vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, būdams “Penguins” rezultatīvākais hokejists.

Vēl vienā cīņā ārpus pieteikuma palika latviešu vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, kura pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” izbraukumā ar 4:5 (1:1, 0:4, 3:0) piekāpās Bingemtonas “Devils” vienībai. Viesu vārtos šoreiz stājās Žans Fransuā Berubē, kurš atvairīja 17 no 22 metieniem.

Atlantijas divīzijas kopvērtējumā ceturtajā vietā ar 43 punktiem 40 spēlēs atrodas Vilksbāres/Skrentonas “Penguins”, kur astotā ar 34 punktiem 38 mačos ir latviešu aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Hēršijas “Bears”.

Savukārt Ziemeļu divīzijas piektajā vietā ar 41 punktu 38 cīņās atrodas Klīvlendas “Monsters”, kamēr septītā ar 38 punktiem 39 spēlēs ir Lavālas “Rocket”, bet uzreiz aiz tās ar 38 punktiem 41 cīņā ir Belevilas “Senators”, kuras rindās sezonas lielāko daļu pavadījis nu uz Nacionālo hokeja līgu (NHL) izsauktais uzbrucējs Rūdolfs Balcers.