Josie Maran drīkstēja uzsākt 2019. gada Dopest ādas kopšanas produktu

0

Nav vajadzīgs daudz pārliecinošs, ja zīmols vēlas pārdot jums izstrādājumu, kas izgatavots ar kaut ko, ko pasaule nevar apturēt. Tieši tagad, vismaz ādas kopšanas pasaulē, šis izcilais gods pieder kaņepēm vai CBD eļļai. Un šodien, Džozija Marana Ādas tropu iekļūst traku.

Kaņepju skaistumkopšanas līdzekļi nav jauni. Viņi gadu gaitā ir ieguvuši vilcienu, ar ietekmētājiem un slavenībām, kas apstiprina dabiskās ārstniecības augus, kā arī ikdienas patērētājiem, kas dalās, kā tas ir veicinājis neskaitāmas citas ķermeņa problēmas. Lai gan lielākajai daļai šo apgalvojumu ir iespējams veikt daudz pētījumu, pētījumi kopumā ir pierādījuši, ka ieguvumi nav tikai hype – tie ir reāli.

Ja klīniskie pētījumi nav pietiekami pierādījumi, apsveriet cienījamus zīmolus, piemēram, Josie Maran, kas izmanto ar kaņepēm saistīto sastāvdaļu spēku. Gadījumā, ja jūs nezināt, visi Maran produkti tiek infūzēti ar 100% tīra argana eļļu, kas ir daudzfunkcionāls un mitrina un baro jebkuru ādas tipu dabiskā veidā. Skin Dope apvieno šīs priekšrocības ar kaņepju sēklu eļļas ieguvumiem.

Josie Maran Cosmetics.

Jaunā organiskā spīduma eļļa, Skin Dope, ir 50% argana eļļa un 50% kaņepju sēklu eļļa, starp tām nav pievienotas pildvielas. Tas ir tikpat tīrs, kā tas kļūst. Papildus tam, ka eļļa ir super mitrinoša, tā ir paredzēta, lai risinātu pirmās novecošanās pazīmes, ieskaitot smalkas līnijas, pilnības zudumu un blāvu ādu. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat legalizējis marihuānas vilcienu vai nē, jums nav jāuztraucas par šo eļļu, kas jums ir augsta (izņemot augstu spīdumu). Tas ir bez THC un bez CBD, kas būtībā nozīmē, ka mēs to darīsim 24 stundas diennaktī.

Argana eļļa ir arī dabas bagātākais būtisko taukskābju avots, kas palīdz nostiprināt jūsu seju un veidu, ko izmanto Josie Maran’s, ir organisks un auksti nospiests. Lai papildinātu šo jauniešus veicinošo formulu, bioloģiskā kaņepju sēklu eļļa ir pilna olbaltumviela, lai veicinātu kolagēnu. Īsāk sakot, tā ir atbilde uz mūsu 2019 ādas lūgšanām vienā pudelē.

Skin Dope ir pieejams tagad Sephora un Josie Maran Cosmetics par $ 65. Nevilcinieties, jo tas droši vien iet ātri.

(Avots : stylecaster.com)