Jūsu rokasgrāmata par CFDA Just-Released NYFW 2019 grafiku

0
Atmosphere at the Missoni show during Milan Fashion Week Spring/Summer 2019 on September 22, 2018 in Milan, Italy.

Katru sezonu, dizaineru plaukti modes ikonas žēlās Ņujorkas ielās, cenšoties tos fotografēt ar ielas stila papiem ceļā uz haute couture un gataviem skrejceļa šoviem. Šis nedēļas ilgais pasākums norisinās Ņujorkas modes nedēļā, un 2019. gadā tas būs liels.

Šogad, tāpat kā katru gadu, CFDA decembrī publicēja savu New York Fashion Week Fall / Winter 2019 grafiku – labi pirms skrejceļiem un pat vēl pirms sezonas. Kaut arī CFDA NYFW 2019 grafiks parasti tiek izlaists bez lielas ceremonijas (datumi un grafiks ir šeit – ko vēl jums jāzina?), Šī gada izlaidums bija patiesi ievērojams.

Tas ir tāpēc, ka šogad – apžēlojiet mūsu franču – sūdi, kas sita ventilatoru.

Ņujorkas modes nedēļa Fall / Winter 2019 sāksies pirmdien, 4. februārī un beigsies trešdien, 13. februārī. Fakts, ka rudenī / ziemā skrejceļi notiek februārī, ir pietiekami, lai sajauktu jebkuru modes nedēļu jauniesaucamais, bet datumiem vajadzētu novest novices un eksperti. Tā kā Ņujorkas modes nedēļa parasti ir sadalīta divās īsākās nedēļās – NYFW un NYFW vīriešiem. Taču 2019. gadā abas nedēļas tiks apvienotas, atstājot vīriešu apģērbu un sieviešu apģērbu pārklāšanos un dažos gadījumos sadursmes. (Co-ed skrejceļi, ikviens?)

Nemaz nerunājot par dažiem lieliem vārdiem, jo ​​īpaši nesen izlaistajā Ņujorkas modes nedēļas rudenī / ziemā. Viktorija Bekhema, Escada, Pyer Moss, kur jūs pazudāt?

Pirms tam mēs esam sadalījuši šīs galvenās izmaiņas lietotājam draudzīgā sarakstā. Tā kā tagad, kad jūs zināt, kur atrast New York Fashion Week Fall / Winter 2019 grafiku, jums tiešām vienkārši ir jāapzinās, ko tu esi, ko jūs meklējat.

Viss, kas jums jāzina par CFDA tikko izlaisto Ņujorkas modes nedēļu rudens / ziemas 2019 grafiku:

Tāpat kā mēs iepriekš teicām, NYFW un NYFW vīrieši jau sen ir bijuši atsevišķi notikumi. 2019. gadā abas nedēļas ir apvienotas vienā, atstājot vīriešu apģērbu un sieviešu apģērbu skrejceļu pārklāšanos.
Un dzimumu sadursme nenotiek. Tom Ford šovs, kas ir ieplānots trešdien, 6. februārī plkst. 8.00, ietver gan vīriešu, gan sieviešu modeļus, kuri modelēs gan vīriešu, gan sieviešu apģērbu. Mēs esam šeit, lai nodrošinātu efektivitāti.
Victoria Beckham, Escada un CFDA / Vogue Fashion Fund balvas ieguvējs Pyer Moss februāra NYFW rīkos oficiālas izstādes. Rodarte nav arī grafikā, jo modes nams ir izvēlējies rādīt Losandželosā.
Palm Angels pirmo reizi parādīsies NYFW 2019. (Aizraujoši!)
Kalendārā ir piecas laika nišas, kas ir īpaši paredzētas etiķetēm „tiks paziņots.” Apsveriet šo atgādinājumu, lai saglabātu acis mizotas, jo NYFW ziņas turpina pārtraukt.

Avots (stylecaster.com)