Kā būt klusam seksam, kad esat mājās brīvdienās

0

Būsim reāli: Sekss nozīmē dažādas lietas dažādiem cilvēkiem. Mēs visi to nedarām tāpat. Neatkarīgi no tā, vai esat dīvaini vai taisni, jauni vai veci, jaunās attiecībās vai vecās attiecībās, neviens nav izveidojis seksu. Bet, ja lielākā daļa no mums iedomāties seksu mūsu galvas, tad, iespējams, ir kopīga mūsu garīgās bildes: sekss ir skaļi.

Pornogrāfijā un citos seksuālajos tēlos, klusais sekss vienkārši nav lieta. Sekss ir skaļi. Tas ir skaļš, netīrs akts. Pat tad, ja jums ir jūsu „pārvietošanās” pakts, tas ir dots, ka kaut kas būs greizs. Varbūt jūs ar kājām pārspējat lampu. Varbūt jūs un jūsu partneris izkrist no gultas. Varbūt jūsu partneris burtiski kliedz. Mēs, protams, nenovērtējam.

Par to, kas ir vērts, daži partneri ir kluss seksuālās dzīves laikā. Natalie Finegood Goldberg, CST, LMFT, atzīmē, ka: „Daži cilvēki dzimuma laikā ir dabiski klusi, un viņi nav gandarīti, pateicoties slodzēm un māniem, bet daži cilvēki ir klusi, jo viņi cīnās, lai pilnībā atslābinātu un atbrīvotu savus kavējumus.”

Vecumam var būt arī negaidīta loma. Jane Fleishman, doktorante, sertificēta seksualitātes audzinātāja, skaidro: „Daži cilvēki, jo īpaši vecāki cilvēki, seksu laikā ir klusi, jo viņi ir tik pieraduši, ka viņu bērni apkārt ir pieaudzis, lai uzturētu skaļumu. Daži vecāki pieaugušie ir izvēlējušies vairāk diskrētu, jo pastāvīgi vecāki pieaugušie stereotipi ir vai nu seksuāli, vai pārāk seksuāli. ”

Pat ja jūs parasti neatrodat kluso seksu, jūs varēsiet to patiešām baudīt. „Daži cilvēki nepatīk troksni vispār. Iespējams, ka viņi parasti ir mīksti runā, un tāpēc skaļi sekss ir ārpus viņu rakstura, ”saka Rosara Torrisi, PhD, Ņujorkas Long Island institūta Seksu terapijas nodibinātāja un direktore. „Citi bauda klusu seksu, jo tas parasti notiek, kad viņi atrodas publiskā telpā, un ir aizraušanās, ka, iespējams, tiek uzklausīts.”

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat seksīgs pret klusu vai skaļu, ir laiks un vieta, kur prioritāte tiek piešķirta klusam seksam, īpaši brīvdienu sezonā. Miega scenāriji parasti ir mazāki par ideāliem (jo tas nebūtu brīvdienu sezona, ja jūsu vecāki nebūtu pārpildījuši māju, tagad tas būtu?), Un tagad jūs mēģināt to iegūt savā bērnības gultā, kamēr jūsu vecāki ir tikai creaky kāpnes un papīra plānas sienas prom. Vai varbūt jūs mēģināt nokļūt automašīnā, pirms kāds saprot, ka esat spilgti ilgu laiku, lai ievestu šos pārtikas produktus.

Kluss sekss nenozīmē, ka jūs nevarat atrast veidu, kā iegūt labu, kaislīgu seksu. Daži cilvēki to vēlētos. Mēs runājām ar dažiem ekspertiem, lai noskaidrotu dažas pozīcijas, kas atvieglos iespēju, ka jums ir tik tuvu klusam, cik iespējams, jo tas, kurš teica, ka klusais sekss bija garlaicīgi?

(Avots : stylecaster.com )