Kā tev var palīdzēt uztura speciālists?

0

Daudzi no mums zina to, cik svarīgi ir ievērot pareizus ēšanas paradumus, taču tikai daļa spēj atzīt to, ka viņu uzturā nepieciešams ko mainīt. Ja arī tu vēlies saprast, kā uzlabot savu dzīves kvalitāti, izskatu un veselību, tev var noderēt padomi, kurus spēj sniegt sertificēts un zinošs uztura speciālists. Kas ir šī ārstniecības persona un kā tā var mums palīdzēt?

Uztura speciālists novērš veselības stāvokļa pasliktināšanos

Ja tevi uztrauc sirds, kuņģa, aknu, nieru, vairogdziedzera un locītavu slimības, cukura diabēts, kā arī augsts asinsspiediens, vai arī šīs saslimšanas ir bijušas tavu ģimenes/radinieku vidū, šī speciālista konsultācija tev var sniegt nepieciešamo izpratni par to, kā samazināt risku saslimt, kā arī, protams, konsultēs par nepieciešamo diētu slimību gadījumā. Daudzi nenojauš to, kā uzturs spēj ietekmēt holesterīna un cukura līmeni asinīs, kā arī citus rādītājus. Turklāt tas, ko ikdienā ēdam, var uzlabot vai pasliktināt mūsu izskatu.

Kā atzīst prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas uztura speciālists Ansis Zauers, skaistums ir cieši saistīts ar mūsu iekšējo orgānu darbību. Estētiskās procedūras visbiežāk sniedz īslaicīgu efektu, tādēļ problēmas to pamatos jārisina ar pareiziem ēšanas paradumiem. Šis uztura speciālists Rīgā sniedz konsultācijas, lai noskaidrotu pacientu veselības stāvokli, kā arī uzzinātu, kādi ir viņu mērķi, bet pēc tam izstrādā uztura un dzīvesveida maiņas rekomendācijas, kuru ieviešana arī tiek kontrolēta. Uzticamas un profesionālas rūpes par tavu veselību!

Palīdz sasniegt sportiskos mērķus

Neatkarīgi no, vai tu plāno noskriet pusmaratonu, doties pārgājienos kalnos, vai slēpot, uztura speciālista kompetencē ietilpst arī maltīšu plāna veidošana, lai tev palīdzētu sasniegt savus sportiskos mērķus. Protams, aktīvam dzīvesveidam ir nozīmīga loma visas dzīves garumā, taču, gatavojoties nopietnākiem pārbaudījumiem, ieteicams konsultēties arī par uztura pielāgošanu.

Ja tu sāc izjust ar vecumu saistītās problēmas

Kad soļi vairs nav raiti kā agrāk un nonākšanai no punkta A uz punktu B nepieciešams vairāk laika, tavs ārsts var rekomendēt ieviest pārmaiņas savā dzīvē. Šajā gadījumā uztura speciālista vizīte noteikti varētu būt viena no tām. Pilngraudu produkti, dārzeņi un augļi ir tikai daļa no uztura, kas var palīdzēt samazināt dažādu veselības problēmu izpausmes, piemēram, sirds un asinsvadu slimību, kā arī hormonālā disbalansa gadījumā. Maltīšu gatavošanā centies izmantot pēc iespējas vairāk svaigo produktu, piemēram, graudaugus, sēklas, riekstus, pākšaugus un veselīgos taukus – olīveļļu, rapšu eļļu, avokado. Arī treknām zivīm un vistas gaļai ik pa laikam vajadzētu būt iekļautām uzturā.

Jo tavs svars ietekmē arī veselību un dzīves kvalitāti

Lai zaudētu svaru, tev jāuzņem mazāk kaloriju, nekā tu patērē, kā arī jāpievērš uzmanība maltīšu laikiem un to uzturvērtībai. Vienam pašam ar to visu tikt galā var būt grūti, tādēļ uztura speciālista palīdzība var būt ļoti noderīga.

Ja tev ir alerģijas vai produktu nepanesamība

Arī gadījumos, kad rodas aizdomas par to, ka tavs organisms reaģē uz konkrētām vielām ne tā, kā tam vajadzētu, šis speciālists var sniegt vairākus noderīgus padomus. Ir svarīgi saprast, no kuriem produktiem tev vajadzētu izvairīties, lai nepiedzīvotu veselības problēmas.

Ja tu ciet no anoreksijas vai bulīmijas

Šīs ir nopietnas saslimšanas, kuru ārstēšanai un profilaksei nepieciešama dažādu profesionāļu palīdzība, tai skaitā arī tāda, kas palīdz izstrādāt īpaši pielāgotu diētu.

Ja tev nepieciešams uztura speciālists Rīgā, kas palīdzētu atrisināt šīs vai citas iepriekš minētās veselības problēmas, vai arī vienkārši vēlies dzīvot veselīgāk, dodies uz prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīniku Firsa Sadovņikova ielā 20! Veselā miesā – vesels gars!