Kādām pusaudžu meitenēm, kādas māmiņām visvairāk vajag

0

Meitenes svarīgākais piemērs ir viņas mamma

Vecāku kā pusaudžu zaudēšana ir īpaši sarežģīta, jo šis ir laiks, kad pusaudži veido savu identitāti.

Es biju pusaudzis bez mātes, un ļaujiet man pateikt, ka manas mātes zaudēšana bija viena no manas dzīves viskustīgākajām pieredzēm. Neguļ diena, par ko es nedomāju par manu māti un par to, ko viņa domā par mani. Es sev uzdodu jautājumu, vai viņa apstiprina mani, apbrīno mani un / vai lepojas ar mani. Diemžēl es nekad to nezinu.

Es daru visu iespējamo, lai dzīvotu saskaņā ar ētiku, ko viņa kopā ar mani mācīja mūsu īsā laikā. Mans mērķis šodien ir ne tikai dalīties pieredzē, bet arī piedāvāt mātēm dažas idejas par to, kā palīdzēt bezmātes pusaudžu meitenēm. Bezmātes meita var būt jūsu kaimiņš, jūsu radinieks vai varbūt labākais jūsu meitas draugs. Šīm meitenēm ir daudz vajadzību, un mātes zaudēšana atstāj ievērojamu plaisu viņu dzīvē un tukšumu, ko nevar aizpildīt tikai ar terapiju.

Viņi rūpējas par citu māšu cienītāju atbalstu un rūpējas, un jums var būt ārkārtējā situācijā būt par vienu no šiem skaitļiem.

Viņiem ir nepieciešams kāds, kurš satraukti par viņu sasniegumiem un svinēt viņu priekus

Es atceros, ka esmu tik skumji, kad drauga māte viņu slavēja, un es arī vēlējos, lai tiktu atzīts un slavēts tāpat. Tātad varbūt nākamajā reizē, kad kāda no šīm vientuļajām meitenēm lepojas par kaut ko, jūs varat viņai pateikt, ka arī jūs viņai ir satraukti.

Es apsolu jums, ka viņa būs ļoti pateicīga, un jūs sildīsiet viņas pusaudžu sirdi.

Šīs meitenes ne vienmēr ir pārliecināti, kur atbildēt uz jautājumiem par “māti”

Viņi var būt pārliecināti, kā pusaudžiem ir jāstrādā ar situāciju. Varbūt viņi strādā ar seksistu darba devēju, viņiem ir ļaunprātīgs draugs vai viņi nav pārliecināti, ko valkāt ar kādu notikumu. Varbūt jūs varat sniegt dažus norādījumus. Palīdzība, kuru jūs piedāvājat šai jaunajai sievietei, tiks novērtēta, it īpaši, ja tā tiks sniegta atbalstošā un laipnīgā veidā.

Ja iespējams, mēģiniet atcerēties šo meiteni īpašos gadījumos, piemēram, viņas dzimšanas dienā, absolventiem un īpašām brīvdienām

No savas pieredzes es varu jums pateikt, ka šīs dienas vissmagāk ir grūtnieces bezmātes meitas klubu dalībniekiem – klubam, kuram nevajadzētu pievienoties nevienai meitenei. Mātes bez meitas ir pārsteigtas, ja tās neaizmirst.

Mātes neesoši pusaudži, kas jūtas neuzticami un neatzīti, bieži dzīvo dzīvi ar milzīgu badu atzīšanai vai to, ko mēs atsaucam psiholoģiskajā literatūrā kā “applause bada”. Varbūt, ja jūs “pielūdzat” tos pusaudžu gados, viņu ceļojums caur dzīvi būs vieglāks un daudzveidīgāks.