Kalnciema kvartālā notika šova “Gribi kļūt slavens?” atklāšanas ballīte, bet kvartāla pārstāvjiem lika pārtraukt šo vāji apmeklēto pasākumu

0

Photo by: Karina Glazkova photography

Photo print: Fotki.lv

Piektdienas, 14. jūnija, vakarā Kalnciema kvartālā notika šova “Gribi kļūt slavens?” atklāšanas ballīte, bet kvartāla pārstāvjiem lika pārtraukt šo pasākumu.

Kā zināms, drīzumā gaidāms Latvijā pirmais profesionāļu veidotais “YouTube” šovs “Gribi kļūt slavens?”, ko vadīs Evelīna Pārkere. Nupat kļuvis zināms, ka interneta kanālā tas startēs 1. jūlijā.

Pirmo uzdevumu Evelīna deva jau uz atklāšanas ballīti – viņiem bez naudas bija jāsarīko neaizmirstamākā šīs vasaras ballīte Kalnciema kvartālā, turklāt uz to jāsaaicina pēc iespējas vairāk slavenību. Tam dalībniekam, pēc kura ielūguma ierastos visvairāk slavenību, tika solīta imunitāte izbalsošanā.

Dalībnieki demonstrēja “Public makes image” dizaineres Lienes Grīnbergas jaunāko modes kolekciju, cienāja ar vegāniskiem našķiem un cerēja, ka ar uzdevumu būs tikuši galā veiksmīgi. Tomēr – neizdevās. Par spīti iecerēm,  kalnciema kvartāls pārstāvji darīja zināmu, ka šitas vāji apmeklētais pasākumam jābeidzās nekavējoties. Pasākums sākās pūlkstens 18 00 un bija plānots līdz pūlkstens 22 00, bet to pārtrauca jau 20 00.