Kalnciema kvartālā notiks dažādas aktivitātes visai ģimenei

0

Pasākumi ģimenei paredzēti no plkst.10 līdz 16 Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgū, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Programmā paredzēts, ka no plkst.11 līdz 15 žurnāla “Pikolo” darbnīcā kopā ar galveno varoni mākonīti mazie dalībnieki varēs nodarboties ar rokdarbiem, bet no plkst.11.30 līdz 13 lieli un mazi varēs iepazīties ar diviem kanisterapijas samojeda suņiem, kuri viesosies Kalnciema kvartāla galerijā. Savukārt no plkst.12. līdz 13 “Māmiņu klubs” aicinās piedalīties izsolē, kur ikviens varēs atbalstīt “Māmiņu Kluba” labdarības fondu un palīdzēt krīzē nonākušām sievietēm. Pēc izsoles ikviens varēs piedalīties karaoke kopā ar “Frīdi” un “Māmiņu klubu”.

Vienlaikus mazākie dalībnieki varēs krāsoties ar dabīgām sejas krāsām pie “Biokidd”, nogaršot bezglutēna našķus pie “Dabas dimanti” un “Smalkais muslis” un attīstīt domāšanu kopā ar “Agimons” rotaļlietām.

Sagatavoties aukstākam laikam palīdzēs latviešu bērnu zīmoli “Petra”, “Piku”, “WUF kids” un “Zelta sproga”. Savukārt “An’Ra design” piemeklēs t-kreklus ar oriģināliem uzrakstiem gan vecākiem, gan bērniem. Tāpat tirgū būs iespēja iegādāties arī “Meat to Eat” truša gaļas bumbiņas pašiem mazākajiem.