Kamaniņu braucēji Šici bronzas medaļas pozīcijā pēc Eiropas čempionāta pirmā brauciena

0

Latvijas kamaniņu sporta divnieks Juris un Andris Šici ieņem trešo vietu pēc Vācijas trasē Oberhofā notiekošā Eiropas čempionāta pirmā brauciena, kamēr Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs ir ceturtajā pozīcijā, tādējādi pašmāju sportistiem ir labas cerības uz goda pjedestālu.

Oberfhofā vienlaikus notiek arī Pasaules kausa astotā posma sacensības.

Līderpozīcijā pēc pirmā brauciena ir vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts, kuri trasi veica 40,963 sekundēs, bet otrie ir viņu tautieši Toni Egerts/Saša Benekens, kuri ir 0,191 sekundi lēnāki.

Šici līderiem zaudē 0,196 sekundes, bet Putins/Marcinkēvičs atpaliek 0,236 sekundes.

Tikmēr Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš zaudē 0,369 sekundes, kas Pasaules kausa posmā dod desmito vietu, bet Eiropas čempionāta ieskaitē – devīto pozīciju.

Otrais brauciens sāksies plkst.12.05.

Savukārt plkst.13.35 pirmo braucienu uzsāks vīriešu vieninieki, kamēr otrais piegājiens gaidāms plkst.15.15. Divnieku sacensības un vīriešu pirmo braucienu tiešraidē pārraida televīzijas kanāls “Best4Sport TV”.

Savukārt svētdien būs mači dāmām un komandu stafete.

Vienlaicīgi ar šo Pasaules kausa posmu Oberhofā notiek arī 50.Eiropas čempionāts. Pērn kontinenta meistarsacīkstes notika Siguldā, kur otro vietu izcīnīja brāļi Šici, kamēr stafetē Latvijai tika bronza.

Kopumā Latvija kopš neatkarības atgūšanas Eiropas čempionātos guvusi 11 medaļas – divus zeltus, četrus sudrabus un piecas bronzas. Abi čempiontituli tika izcīnīti 2008. un 2010.gadā komandu sacensībās.

Šis ir priekšpēdējais Pasaules kausa posms, bet sezona tiks noslēgta 23.-24.februārī Sočos.