Ko izšķīrušies vīrieši vēlas

0

Pēc laulības beigām, un jūs esat ieguvuši zināmu laiku un attālumu no attiecībām, jūs varat lēnām sākt redzēt, kur viss norisinājās. Kā saka, pagātne ir 20/20.

Jūsu pašu kļūdas un trūkumi – lietas, ko jūs darījāt vai nedarījāt, lietas, ko jūs teicāt vai ko neesat snieguši – nonāktu vienkāršā skatījumā, cerams, ka jums piedāvās svarīgas mācības jūsu nākotnes attiecībās.

Mēs lūdzām šķīrušus vīriešus dalīties ar dažām lietām, ko viņi vēlējās, ja viņi vēl bija precējušies citādi. Lūk, ko viņi mums teica:

Es vēlos, lai es tajā pašā laikā aizietu gulēt, kā mana sieva.

“Pat pirms mēs sākām gulēt atsevišķās telpās, mēs negājaim kopā gulēt. Un es nedomāju, ka mēs pārtraucām seksu, es domāju, ka vienlaikus mēs negājaim gulēt. Es vēlētos palikt novēloti un atslābināt, vērojot manu iecienīto šovu, un viņa gulētu pie tā, ko es domāju, bija traka-agra gulta. Esmu iemācījies, ka, saslēdzot savu dienu kopā, ir izveidota īpaša veida tuvība. Pārnēsājot un ļaujot vienai otru mazgāt un runāt īslaicīgi, ir obligācija, kuru mēs visi cenšamies sasniegt. “- Adam Petzold

Es vēlētos, lai būtu pielikusi vairāk pūļu, lai uzlabotu attiecības, kamēr es vēl varēju to izdarīt.

“Mans lielākais nožēlu no manis laulības šķiršanas sākuma pirms trim gadiem, izmantojot mūsdienās, nemēģina mazliet grūtāk, pirms lietas nonāk līdz šķiršanās brīdim. Es kļuva pašapmierināts, tālu un apstājies rūpējoties. Kaut arī laulības šķiršana mums bija īsta izvēle, es nožēloju, ka tas nonāk līdz šim punktam. Jā, mēs bijām nelaimīgi mūsu laulībā, bet mani bērni un “normāla” ģimenes dzīve nekad nebūs tāda pati, un varbūt es varētu to novērst. “- Derick Turner