“Laima” rīkotos svētkus par godu Starptautiskajai šokolādes dienai apmeklējuši vairāk nekā 5500 viesu

0

Šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmola “Laima” rīkotos šokolādes svētkus par godu Starptautiskajai šokolādes dienai ceturtdien, 11.jūlijā apmeklēja vairāk nekā 5500 viesu, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Savukārt “Laima” šokolādes muzejā viesojās vairāk nekā 300 interesentu. Kopumā šokolādes svētkos tika apēsti vairāki simti kilogrami “Laima” saldumu.

Kompānijā atgādināja, ka svētkos interesentiem bija iespēja apmeklēt “Laima” šokolādes muzeju par svētku cenu, kā arī dažādus pasākumus šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22. Tostarp ikvienam apmeklētājam bija iespēja iemūžināt mirkļus fotostūrī un pie mīlestības sienas, pārbaudīt spēkus saldumbolā, piedalīties “šoko” bingo. Bērniem bija pieejams karuselis, kā arī tikšanās ar “Lācīti Ķepainīti” un “Vāverīti”. Papildus tam pasākumā piedalījās muzikālie viesi kā Kriss Noa un grupa “Carnival youth”, darbojās “Laima” kafejnīcas zona, “Vīnkalnu” brīvdabas picērija, “Urban Fries Latvia” un dāvanu veikaliņš.

Starptautisko šokolādes dienu 1995.gadā pirmoreiz atzīmēja šokolādes cienītāji Francijā, bet patlaban šie svētki ir iecienīti gandrīz visā pasaulē. Papildus tam ASV šokolādes dienu svin biežāk – trīs reizes gadā – 11.jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7.jūlijā un 28.oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas.

Norvēģijas kompānija “Orkla” 2014.gada augustā iegādājās koncernu “NP Foods”, savukārt oktobrī pieņēma lēmumu apvienot “NP Foods”, AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Latfood” vienā uzņēmumā, kura nosaukums ir SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, bet SIA “Spilva” un AS “Gutta” tika apvienotas uzņēmumā ar nosaukumu “Orkla Foods Latvija”.