Latvijas – Igaunijas basketbola līgā risinās četras regulārā čempionāta spēles

0

Šodien “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā tiek aizvadītas četras regulārā čempionāta spēles.

Savstarpējos mačus plkst.19 aizvada “Valmiera Glass”/”Vidzemes augstskola” (ViA) un “Tartu Universitāte”, kas maču aizvadīs Valmierā, mājiniece “Valga-Valka”/”Maks&Moorits” un “Jūrmala”, kā arī “Ventspils”, kas savā laukumā spēlēs pret Pērnavas “Sadam”, bet plkst.19.30 laukumā dosies “Ogres”, kas mājās cīnīsies pret Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

Visas spēles, izņemot “Ogres” un “Kalev”/”Cramo” dueli, būs skatāmas portālā “Delfi.lv”, bet “Valmiera Glass”/”Vidzemes augstskola” (ViA) un “Tartu Universitātes” cīņu varēs vērot arī kanālā “Best4Sport TV”.

Turnīra kopvērtējuma šobrīd ar divām uzvarām divās spēlēs vadībā ir “VEF Rīga” un “Kalev”/Cramo”.

Starpsezonā Liepājas basketbolā notika lielas pārmaiņas, jo beidza eksistēt “Betsafe”/”Liepāja” komanda, bet tika nodibināta biedrība “Sporta klubs “Liepājas basketbols””, kas pārņēma basketbola lietas vēju pilsētā. “Liepājas” galvenais treneris ir Artūrs Štālbergs.

Jaunizveidotajā Latvijas un Igaunijas līgas čempionātā šosezon piedalās 15 komandas.

Latvijas čempione “Ventspils”, Igaunijas čempione Tallinas “Kalev”/”Cramo” un Latvijas vicečempione “VEF Rīga” tiek uzskatītas par apvienotā čempionāta galvenajām favorītēm.

Turnīrā komandas aizvadīs divu apļu cīņas, pēc tam astoņām labākajām piedaloties izslēgšanas spēlēs, noskaidrojot četras finālturnīra jeb “Final Four” dalībnieces. Savukārt pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri.

Šogad par Latvijas čempioniem pirmo reizi kopš 2014.gada kļuva “Ventspils” basketbolisti, kas finālsērijā ar 4-2 pieveica pagājušās sezonas čempioni “VEF Rīga”. Savukārt Igaunijā triumfēja Tallinas “Kalev”/”Cramo”, kas finālsērijā ar 4-0 guva virsroku pār “Tartu Universitāti”.