Lietuvas Konkurences padome atļauj “Kesko Senukai” iegādāties interneta mazumtirgotāju “1A””

0

Lietuvas Konkurences padome atļāvusi būvniecības, remonta un sadzīves preču tirdzniecības centru grupai “Kesko Senukai” iegādāties interneta mazumtirdzniecības grupu “1A Group”, paziņojusi Lietuvas Konkurences padome.

Jau iepriekš “Kesko Senukai” saņēma Latvijas Konkurences padomes un Igaunijas Konkurences padomes atļauju iegādāties “1AGroup”.

Līdz ar to pēc darījuma pabeigšanas “Kesko Senukai” pārvaldīs interneta veikalus “1A” visās trīs Baltijas valstīs.

Darījumu paredzēts īstenot, izmantojot Lietuvas holdingkompāniju UAB “Penktoji projekto bendrove”, kas izveidota īpaši šim nolūkam.

Darījuma summa atklāta netiek.

“Kesko Senukai” 2016.gada aprīlī no Somijas akcionāra “Kesko Group” pārņēma astoņu “K-rauta” veikalu Latvijā un astoņu Igaunijas veikalu tīkla pārvaldi. Uzņēmumi Baltijas valstīs darbojas ar vienotu nosaukumu – bijušais “Rautakesko” Latvijā ir pārdēvēts par “Kesko Senukai Latvia”, Igaunijas kompānija kļuvusi par “Kesko Senukai Estonia”, bet Lietuvā darbojas “Kesko Senukai Lithuania”.

“Kesko” ir tirdzniecības uzņēmumu grupa ar 20 mazumtirdzniecības ķēdēm, piemēram, “K-rauta”, “Rautia”, “Byggmakker”, “Konekesko”, “Senukai”, “Asko”, “Sotka”, “Citymarket”, “Anttila”, “Intersport”. “Kesko” grupas uzņēmumi darbojas Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Krievijā un Baltkrievijā.