Londonas “Chelsea” piedzīvo negaidītu zaudējumu; Mančestras “United” divreiz atspēlējas pret Londonas “Arsenal”

0

Negaidītu zaudējumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta mačā trešdien piedzīvoja Londonas “Chelsea”, kamēr Mančestras “United” divreiz atspēlējās no iedzinēju lomas duelī pret Londonas “Arsenal”.

“Chelsea” futbolisti trešdien viesos ar 1:2 (1:0) piekāpās Vulverhemptonas “Wanderers”.

Viesiem gan šis mačs sākās uz labvēlīgas nots, jo rezultātu 18.minūtē atklāja Rubens Loftuss-Čīks. Šīs spēles laikā “Chelsea” izniekoja vairākas labas iespējas gūt vēl vārtus, uz ko “Wanderers” otrajā puslaikā atbildēja ar diviem vārtiem īsā laikā no Raula Himenesa un Diogu Jotas.

Neveiksmīgu maču aizvadīja arī “Chelsea” vārtsargs Kepa Arrisavalaga, kurš pieļāva rupju kļūdu pirmo vārtu zaudējumā.

Pēc zaudējuma “Chelsea” galvenais treneris Mauricio Sarri uzsvēra, ka viņa vadītās komandas futbolisti bijuši pārāk pašpārliecināti.

“Pēc šādas spēles mēs vairs neesam tik pārliecināti, bet varbūt tā pat ir labāk, jo dažbrīd spēlētāji par sevi ir pārāk augstās domās,” teica itāļu speciālists. “Mēs labi spēlējām 55 minūtes, bet pēc neizšķirta, kas bija negadījums, jo pirms tam kontrolējām cīņas gaitu, mēs kļuvām par pavisam citu komandu.”

Tikmēr Mančestrā vietējā “United” aizraujošā cīņā nospēlēja 2:2 (1:1) ar “Arsenal”.

Mača 26.minūtē rezultātu pēc ne pārāk veiksmīgās pretinieku vārtsarga Davida de Heas spēles atklāja “Arsenal” futbolists Škodrans Mustafi, tomēr jau pēc četrām minūtēm neizšķirtu panāca Antonī Marsiāls.

Savukārt 68.minūtē kļūdu pieļāva Mančestras “United” aizsargs Markoss Roho, kurš pēcāk bumbu raidīja savos vārtos, bet jau uzreiz pēc mača atsākšanās rezultātu atkal līdzsvaroja Džese Lingārds.

Lai arī mājinieki šajā spēlē parādīja raksturu, Mančestras komandas treneris Žuzē Mourinju bija pikts.

“Mēs iesitām četrus vārtus, bet rezultāts ir 2:2. Pat mačos, kur spēlējam labi, mēs paši sev sagādājam nepatikšanas un iešaujam kājā,” uzsvēra portugāļu treneris.

Vēl vienā trešdienas cīņā “Liverpool” viesos ar 3:1 (0:0) pārspēja “Burnley”, kamēr Totenhemas “Hotspur” savu skatītāju priekšā ar 3:1 (1:0) uzveica “Southampton”, kuru galvenā trenera amatā debitēja nupat ieceltais austrietis Ralfs Hāzenhitls.

Premjerlīgas kopvērtējumā pirmajā vietā ar 41 punktu 15 spēlēs ir čempione Mančestras “City”, no kuras divus punktus atpaliek “Liverpool”. Šīs ir vienīgās komandas, kas šosezon vēl nav piedzīvojušas zaudējumu. Trešā ar 33 punktiem ir “Hotspur”, bet tai ar 31 punktu seko “Chelsea” un “Arsenal”. Tikmēr Mančestras “United” ar 23 punktiem ir tikai astotā.