LTRK preses konferencē informēs par rekomendācijām politisko partiju programmām

0

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) šodien preses konferencē informēs par rekomendācijām politiskajām partijām uzņēmējdarbības vides problēmu risināšanai, gatavojoties Saeimas vēlēšanām.

Preses konference notiks plkst.11 Krišjāņa Valdemāra ielā 35. Preses konferencē piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis un LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, informējot žurnālistus arī par plānotajiem pasākumiem priekšvēlēšanu laikā.

Izvērtējot politisko partiju priekšvēlēšanu solījumus 12.Saeimas vēlēšanām, LTRK konstatējusi, ka izpilde jautājumos par uzņēmējdarbības vidi ir kritiska, tādēļ tika pieņemts lēmums izstrādāt rekomendācijas, aicinot tās iekļaut partiju programmās. Preses konferencē plānots piedāvāt uzņēmēju organizācijas ieteikumus tam, kā turpmāk veidot pievilcīgu biznesa vidi, nodrošināt darbaspēka kvalitāti un pieejamību, kā arī radīt infrastruktūru izaugsmei, pieeju eksporta tirgiem, utt.

“Mēs vēlamies dzīvot labklājīgā valstī, kur katrs zina, kas darāms – uzņēmēji produktīvi attīstās, arvien palielinot eksportu, bet ierēdņi pilda kvalitatīvu atbalsta funkciju, lai palīdzētu, nevis traucētu biznesam,” sacīja LTRK prezidents Aigars Rostovskis, piebilstot, ka uzņēmēji uzskata, ka galvenais, lai Latvijā pulcējas talantīgi un izglītoti cilvēki, radot jaunas un labi apmaksātas darba vietas.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2350 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.