Lucavsalas Pludmales lasītavā īpaši padomāts par mazajiem lasītājiem

0

Piektdien, 1. jūnijā, Lucavsalas sporta un atpūtas parkā Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs oficiāli atklāja Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavas jauno sezonu.

Lasītava Lucavsalā darbojas jau trešo gadu pēc kārtas. Lasītavas idejas autors ir pats izpilddirektors, kurš atzīmēja, ka ir ļoti gandarīts, ka lasītavu iecienījuši visa vecuma atpūtas vietas apmeklētāji. “Šeit ir padomāts par visa vecuma lasītājiem, bet īpaši – par pašiem mazākajiem. Lasītava šogad saņēmusi dāvanā vairākas jaunas spēles, kuras bērni varēs spēlēt kopā ar vecākiem. Lielu paldies gribu teikt arī bibliotēkas darbiniekiem, kuri iegulda nemitīgu darbu lasītavas attīstībā,” sacīja Radzevičs.

Kopumā lasītavai sagādātas ap 600 izklaidējoša un izzinoša satura grāmatas no bibliotēkas dāvinājumu un dubletu krājuma, kā arī tematiski daudzveidīgs 2018. gada un iepriekšējo gadu žurnālu klāsts. Kā arī bērniem tiek piedāvātas dažādas spēles, iespēja zīmēt, krāsot un risināt dažādus atjautības uzdevumus. Tāpat lasītavai sagādāti jauni pludmales spilveni ērtākai atpūtai.

Lasītavas darbdienās strādās no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst.18.00.